Gizle

En İyi Koruma Ve Çoban Köpekleri

Hayvan sevgisi olmayan bir insanda insan sevgisinin de olması beklenemez. Hayvanlar insanlara en yakın ve içten davranan varlıklardır. Bizde hayvanlar...

Büyütmek için resme tıklayın

Hayvan sevgisi olmayan bir insanda insan sevgisinin de olması beklenemez. Hayvanlar insanlara en yakın ve içten davranan varlıklardır. Bizde hayvanlara göstermiş oldukları bu sevgi karşılığında yine onlar gibi içten sevgimizi göstererek mutlu etmemiz gerekiyor. Günümüzde insanlar arası menfaat çatışmaları yaşanıyor. Ama hayvanlarda böyle durumların olması söz konusu bile değil. İnsanlara en sadık hayvanlar köpeklerdir. Köpeklere yapılacak bir iyilik bile onların yaşamları boyunca akıllarından çıkarmamalarına sebep oluyor. Ve her zaman o kendilerine yapılan iyiliklerin karşılığını vermeye gayret gösteriyorlar. Köpek bakım yuvalarından veya sokakta görmüş olduğunuz köpekleri birer yavrunuz olarak görüp onlara bakarsanız onlarda size tüm sevgilerini göstermeye çalışırlar.

Çevremizde sık sık gördüğümüz çocuk-köpek ilişkisi oldukça göze hoş gelendavranışlardır. Çocukların kalplerindehiçbir kötülük olmadığı gibi köpeklerinde kötülük yapmaya eğilimleri yoktur. Durum böyle olunca da ikisi arasındaki sevgi bağı oldukça kuvvetli oluyor.

Sadık dostlarımız olan köpekleri eğitmenin en önemli kuralı köpeklere olan sevginin bulunmasıdır. Zorla yapılan bir şeyden nasıl zevk alınmazsa köpekleri eğitmede de zorla yaptırılan eğitim metodları başarısız olacaktır. Bu sitede ayrıca köpek eğitim videolarının bulunduğunu belirtmenin yanında köpek sahibi olmak isteyen kişilere de köpek edindirme satımları bulunmaktadır. Bu satılık köpek türleri, sahiplerinin tüm ihtiyaçları iyi bir egitimden sonra büyük bir özveri ile karşılıyor. ''Kanka Köpek'' isimli site aslında ''Kanka Köpek Üretim ve Eğitim Çiftliği'ni'' bir bakıma tanıtmak için hazırlanmış bir platformdur. Bu çiftlkte köpeklerin üretimleri ve eğitimleri profesyonel ekiplerce özveri içinde yapılmaktadır. Profesyonel köpek üretimi ve eğitimi denilince bu çiftlik başarıları ile hemen akıllara gelmektedir. Kanka Köpek Üretim ve Eğitim Çiftliği bünyesinde 10 tane ekip arkadaşları bulunuyor. Ayrıca veteriner doktorlar, veteriner teknikerleri ve alanında profesyonelleşmiş köpek eğitmenleri de görev almaktadır. Türkiye genelinehizmetveren bir çiftlik konumundadır.

Bu çiftliğin misyonları arasında; ırka ve sağlığa önem verilerek hizmet sunmak, Türkiye'nin her yerine gevenli iletişim kurmak ve etik değerlerin, sosyal sorumlulukların bilinciyle hizmet sunmak vardır. Çiftlikte eğitilen köpekler adına garanti de verilmektedir. Eğitimler sonrasında meydana gelebilecek aksaklıklarla karşılaşma durumlarında ise ücretsiz olarak destek sağlanmaktadır. Köpeklerin eğitiminde onları zorlayacak ve acı çektirecek hiçbir hareket yapılmamaktadır.

Köpeklere verilen eğitimlerden bazıları şunlardır;

  • Kişiye karşı temel itaat eğitimleri,
  • Eve veya sosyal ortamlara uyum eğitimleri,
  • Evdeki tuvalete ve ev dışındaki tuvaletlere uygun davranma eğitimleri,
  • Güvenlik açısından bodyguard ve alan korumak için verilen eğitimler,
  • Kişinin isteklerine göre verilen eğitimler mevcuttur.

Kanka Köpek Üretim ve Eğitim Çiftliği'nin konumu Afyonkarahisar'dadır. Üretim ve eğitim yerinin Afyonkarahisar'da olmasına karşın tüm Türkiye'ye hizmeti mevcuttur. Müşterilerde bulunan köpeklerin eğitimleri için de bu çiftlik hizmet vermektedir. Eğitilmeleri için vermiş olduğunuz köpeklerinizi ordaki köpeklerin arasında değilde, çalışan personellerin evlerinin bahçelerinde eğitimleri sağlanmaktadır. İnternet üzerinden ''https://www.kankakopek.com/'' sitesi aracılığı ile insan ve köpekler arasındaki sevgi bağına sizlerde tanıklık edebilirsiniz.

17 Ağustos 2017 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?