Gizle

İngiliz Büyükelçi Moore, Milli Gazete’den çok rahatsız oldu

Dünyada yer altı zenginliği olan ülkelerin en büyük sömürgecisi İngiltere, Türkiye’ye yönelik adımlarını fark eden Milli Gazete’den rahatsız oldu. Gazetemizin bugün manşetinden “Adalete finansör” başlığı ile okurlarına aktardığı “Arabuluculuk Sistemi”ni İngiltere’yle “ortaklaşa” yürütmesi kamuoyunda büyük tepki çekti. İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore, haberimizden duyduğu rahatsızlığı twitter hesabından paylaşarak ortaya saçtı.

Büyütmek için resme tıklayın

Dünyada herkes tarafından bilinen ve efsane haline gelen “Bir suda iki balık kavga ediyorsa oradan beş dakika önce uzun bacaklı bir İngiliz geçmiştir” Kızılderili atasözünde bahsedilen “uzun bacaklı” İngilizler şimdi de Türkiye’deki adalet sisteminin peşine düştü. Türkiye’nin menfaatlerini koruyan yayınlarıyla bilinen gazetemizin olayı deşifre etmesi Büyükelçi Richard Moore’yi rahatsız etti. Moore, twitter hesabından Milli Gazete’yi hedef alan açıklamalar yaptı.

UZUN BACAKLI SÖMÜRGECİLER

Dünyada hiçbir millete faydası dokunmayan İngilizlerin kendi menfaatleri olmadan bir başka ülkeye yardım yapabilecekleri Ortadoğu’da yaşayan küçük bir çocuk tarafından bile artık bilinen İngilizlerin Türkiye Büyükelçisi, yaptıkları işin “Türk hükümeti yararına” olduğunu savundu.

SIKIŞINCA SEVİYEYİ DÜŞÜRDÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da hemen hemen her konuşmasında Suriyeli mülteciler konusunda Türkiye’nin yalnız bırakıldığı ifadesini Milli Gazete’nin uydurma hikayeler olarak yazdığını da paylaşan Büyükelçi Moore, milliliği milletçe tescil edilmiş olan gazetemize “hadsiz” diye yafta yapıştırmaya kalkıştı.

Kaynak: www.milligazete.com.tr

Adalete finansör haberine gitmek için buraya tıklayınız...


Ekli Dosyalar

11 Ağustos 2017 - Gündem

Muhabir İnternet Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

17

Mhmt - Türkiyeyi büyükelçilerin yönlendirdiği dönemlere mi dönüyoruz. Büyükelçiye Erbakan hocamın ifadesiyle "Hadi Ordan domuz uşağı seni" diyecek yiğitler arıyoruz.

Yanıtla . 3Beğen 12 Ağustos 12:39
16

Necmettin Yildiz - Demekki birbirleri rahatsız oldu yaşasın zalimlere cehennem yaşasın milli gazete hak geldi batıl zail oldu

Yanıtla . 2Beğen 12 Ağustos 12:15
15

Orhan Gündoğdu - hadsiz ve çapsız adamların kusmaları karınlarının ağrısından dır.baygın bakıyoruz diye uyuduk mu sandın aslan.

Yanıtla . 0Beğen 12 Ağustos 08:10
14

Mürsel Karataş - İşte bu yüzden sadece Millî Gazete okuyor ve sadece TV5 seyrediyoruz, Erbakan Hoca'mızın emrettiği gibi.. Sen Hakkın ve hakikatin temsilcisisin Millî Gazete.. Sen Ümmetin haykıran sesisin Millî Gazete.. Sen mazluma şefkat eli, zalime Osmanlı tokadısın Millî Gazete.. Siyonistlerin ve işbirlikçilerinin uykularını kaçırıyorsun Millî Gazete.. Emperyalistlerin tekerine çomak sokuyorsun Millî Gazete.. Ümmet üzerine oynanmak istenen oyunları bozuyorsun Millî Gazete..

Yanıtla . 1Beğen 12 Ağustos 01:01
13

welihamza - Birçok basın mecrası ya dalkavuk ya satılık kalemler ya havuz medyası oldu...

Parmakla gösterilecek geçmişi temiz gazete...

Yanıtla . 5Beğen 11 Ağustos 21:48
12

Cumhur - böylece İngilizlerin burada bir büyükelçisi olduğunun farkına vardım ve adını da yeni öğrenmiş oldum. Ben mi çok ilgisizim yoksa İngilizler mi çok sessiz.

Yanıtla . 2Beğen 11 Ağustos 21:37
11

Bülent - gölge etme başka ihsan istemeyiz.

Yanıtla . 3Beğen 11 Ağustos 21:17
10

Fatma - İyi ki varsın zaten bir sen varsın Milli Gazetem sen bizi hiç yanıltmadın Kalemine Yüreğine Sağlık @*dfglhb

Yanıtla . 4Beğen 11 Ağustos 19:05
09

Serhat - İYİ ki varsın milligazete davanda sonuna kadar yanındayız.Tüm gerçekleri yıllardır çekinmeden yazan bir tek sen varsın.......

Yanıtla . 13Beğen 11 Ağustos 18:20
07

Hasan E - Milligazetemiz milli cikarlarimiza sahip cikiyorsa bizim de gazetemize sahip cikmamiz gerekir..."dusmanin seni tersinden ifade eder" lafi tekrar cereyan etti...

Yanıtla . 15Beğen 11 Ağustos 17:05
06

Muhammed Ali̇ Köse - BÜYÜKSÜN MİLLİ GAZETE!

İNGİLİZLER MİLLİ GAZETEYİ OKUYORLAR. BİLİYORLAR Kİ, MİLLİ GAZETE'NİN YAZDIKLARI ÜMMETİ UYANDIRACAKTIR. KUYRUĞUNA BASILAN İNGİLİZLER KENDİNİ ELE VERİYOR.

BİZİM MAHALLE DE MİLLİ GAZETE'Yİ OKUMAMAYA DEVAM ETSİN...

Yanıtla . 17Beğen 11 Ağustos 16:54
05

Ilhami Çöğender - Adam kendını hala büyük Krallık görüyor

Sömürgeleriniz kendi irkiniz olur.

Yanıtla . 13Beğen 11 Ağustos 16:50
04

Ubyd - tırstın mı İngiliz menfaatiniz olmadan hangi işi yaptınız söylesen ...

Yanıtla . 10Beğen 11 Ağustos 16:47
03

Yusuf - siz önce gasp ettiğinizi 450 ton altını iade edin

Yanıtla . 13Beğen 11 Ağustos 16:23
02

Vatandaş - İngiliz Derin Devleti'nin farkında olmak gerekiyor. ABD'yi de bu derin devlet yönetmektedir. İngiliz derin devleti, sinsice arka planda çalıştığı için, sanki hep başka devletler düşmanımızmış gibi görünür. Bu yapının ajanları (Ed Husain ve Rula Jebreal isimli iki ajan) son dönemde Gaziantep belediye başkanı, Sn. Fatma Şahin'in etrafında yuvalanmışlardır. Buna çok dikkat edilmeli. Yine aynı ajanlar ellerini kollarını sallaya sallaya TBMM içine kadar yaka kartı olmadan girebilmekte ve fotoğraf çektirebilmektedir. MİT ve diğer istihbarat birimlerimizin bu kişileri özellikle takip etmeleri ve bağlantıda oldukları kişileri tespit etmeleri gerekiyor.

Yanıtla . 15Beğen 11 Ağustos 16:17
01

Orhan - Demek gerekirki milli gazete doğru yolda.

Yanıtla . 17Beğen 11 Ağustos 15:43

Anket Seçim barajı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?