Abdurrahman Dilipak büyük tehlikeyi açıkladı: Geliyor gelmekte olan

Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, çocuklar üzerinde oynanan oyunu açıkladı. Metaverse'ün çocukları tehdit ettiğini söyleyen Dilipak, "Çocuklarımızı çalıyorlar farkında mısınız." dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak bugünkü köşe yazısında çocukları tehdit eden gizli tehlikeyi açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da "Önümüzdeki dönemi bir dijital seferberlik dönemi olarak ilan ediyorum" diyerek duyurduğu Metaverse çalışmalarını eleştiren Dilipak, "Adım adım büyük gözaltı gerçekleşiyor. Çocuklarımızı çalıyorlar farkında mısınız. Bu ahir zaman fitnesinden korunmak için herkesin son derece dikkatli olması gerek." dedi.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'ın köşe yazısı şu şekilde:

"Oyunlar, çizgi filmler, çocuklarınıza sanal bir dünya sunuyor ve onların hayal kurma kabiliyetlerini köreltiyor. Şuuraltlarını sömürüyor, onların reflekslerini kaydederek, çocuklarınız bilgisayarda oynarken, bilgisayar onunla oynuyor aslında. 

Çocuğunuz bilgisayarı kullanmıyor, bilgisayar çocuğunuzu kullanıyor. O ekrandaki görüntü ile oynarken, bilgisayarın ekranı evin içini görüyor ve dinliyor. Adım adım büyük gözaltı gerçekleşiyor. Sizin bütün mesajlarınız ve etkileşimlerinizle ilmek ilmek çözülüyorsunuz. 

Burada yapay zekanın subliminal yöntemlerle zihninizi okumaktan öte zihninize yükleme yaptığının farkında mısınız.

Çocuklarımızı çalıyorlar farkında mısınız. Onların tüketim ve davranış alışkanlıklarını dönüştürerek DNA’larıyla oynuyorlar ve cinsiyetlerini dönüştürmeye çalışıyorlar.

Bir çocuk, “ben insan olmak istemiyorum, motorlu kaykay olmak istiyorum” der mi? Diyor çünkü çocuk insan olmak istemiyor. Hep kötülük yapıyor, öldürüyor. Ama kaykay sürekli geziyor, konuşuyor, uçan bir insana dönüşüp insanları kurtarabiliyor, şarkı söyleyebiliyor. 

Tavşan da olmak isteyebilir yarın çocuklar. Çünkü bu alemde iyi hayvanlar konuşabiliyor, uçabiliyor, çok da sevimliler.

Hayalleri hack’leniyor çocuklarınızın “biohacker”ler tarafından, yarın “rüyaları da çalınacak”. Unutmayın, hayal gerçeğin anasıdır. Hayalleri ve rüyaları şuuraltlarının bir yansımasıdır. Artırılmış sanal gerçekler dünyasında çocuklarınız yollarını şaşırdığında onların bedenleri sizinle olsa da akılları, hayalleri ile onlar başka bir dünyanın karanlık sokaklarında kaybolup gidebilirler.

Çocuklarınız artık hayal kurmak yerine, oyun satın almak istiyor. Aslında o oyun satın almıyor, hayal satın alıyor. Profesyonelce kurgulanmış bir hayal, onun gerçek hayalinden çok daha gerçekçi.

Çocuklarınız artık birer oyun bağımlısı olma tehlikesi ile karşı karşıya. Bu gerçek bir bağımlılık. Ve bu oyunlar çocuğunuzu intihara yönlendirebileceği gibi, onu bir katile de dönüştürebilir. Bu şekilde o çocuklar bir medyuma dönüştürülüp, biyonik robot gibi kullanılabilir.

Biz, bunu 5G ile başaracaklar diye beklerken, bu telefonlar, televizyon ekranı, bilgisayar, notepad’lar üzerinden büyük mesafeler katettiler.

Sadece bilgisayar oyunları, dizi filmlerle sınırlı değil bu tehdit. Subliminal mesajlar eskidi artık. “Lucid Dream”lar, “astral yolculuk”larla Şeytan çocuklarımızın önüne yeni ufuklar(!) açıyor. Neura Link’i kuşanıp Meta Verse girdikten sonra, siz, “siz” değilsiniz artık. Orası “İlluminati”, orada yeniden “yaratılacak” ve “artırılmış sanal gerçeklik”le yeniden aydınlatılacaksınız. Bir adın sonrası, “Neura Link” ve 5G-6G-7G entegrasyonu ile “Star Link”lerin desteği ile açık havada 3 boyutlu bir görsel show yaşayabileceksiniz. Gökten meleklerin ya da Mesih’in indiğini görebileceksiniz. Kedi-köpekle konuşabileceksiniz. 

Tabii siz, hayvan ve bilgisayar “Nesne” olarak eşitleneceksiniz. “Nesneler arası iletişim”le, ekranda gördüğünüz içeceğin ya da yiyeceğin tadını tadacak, kokusunu hissedebileceksiniz. Size “yeryüzünde bir cennet ve ebedi bir hayat vaad edenler böyle bir dünya kurguluyorlar. Tanrı olmaya giden yolda size böyle bir gelecek vaad ediyorlar.

Siyasilerin büyük çoğunluğu çocuklarınızı, tabelasında “Cennet” yazan böyle bir “Cehennem”e davet ediyor. Bu Meta Verse alemi(!)nin “yaratış” merkezi olan “Genesis”te baş tanrı rolünde Lucifer ve Lilith olacak ve sizin çocuklarınız onların liderliğinde bu “Öteki dünya”ya açılan kapıdan, aklınızı, kalbinizi, din, ahlak, gelenek, hatta biyolojik cinsiyetinizden, hatta sizi eski dünyaya bağlayan bedeninizden soyunarak gireceksiniz. “Ölülerinizin Avatar olarak ya da “Kimera / Klonoid” şeklinde hayata döndürülecekleri, sizin kendi “Avatar”larınızı üreteceğiniz, “zaman ve mekandan bağımsız” hareket edeceğiniz “çakma bir cennet”ten söz ediyorum!. Çocuklarınızı Cennetten vazgeçmeye ve Şeytanın vaad ettiği “sanal cennet”e çağırıyor Şeytanın çocukları, İns’in Şeytanları. Şeytan sizi bu “sanal cennet”le (Meta Verse) ile aldatmasın. Sakın Gen’inizle oynatmayın, aklınıza mukayyet olun. Sakın bu “oyun”a gelmeyin. Sizin çocuklarınızı “Tanrı olacaksınız” diye alıp, Şeytanın kölesi yapmasınlar. Sanal cennette uyuyup, gerçek cehennemde uyanmayın. Unutmayın ki Şeytanın da, onun sanal cennetinin de sahibi Allah’tır!

Bu ahir zaman fitnesinden korunmak için herkesin son derece dikkatli olması gerek. Şeytan bizi kendi cennetine çağırırken ibadet, zikir, çileli bir imtihandan söz etmiyor. Sizi nefsinizin heva ve heveslerine çağırıyor. Din de yok, ahlak da, günah da yok.. Ondan ve oradan uzak durun. Ona yaklaşmayın. 

Nefsinizle baş başa kalmayın derin. Yoksa helak olursunuz, Cennet diye çağırdıkları kapıdan girdikten bir süre sonra cehennemin gayya çukurlarından birinde uyandığınızda vakit çok geç olabilir.

Bakın toplum media üzerinden sürekli provoke ediliyor. Partiler baş provokatör. Geliyor gelmekte olan! Yokuş aşağı tehlikeli bir gidiş var. Akif ne diyordu: “Görmüyor gittiği yanlış yolu zannım çoğunuz”. Kalabalıklar kaçtıklarını sandıkları şeye doğru koşuyorlar. Bilelim, bu akılsızlığın sonu hüsran! Yokuş aşağı koşar gibi bir gidiş bu. “Durun kalabalıklar, durun, bu sokak çıkmaz sokak”. Önce şu lanet olası trolleri susturun, onlar giderek birer Provokatöre dönüşüyor. Dikkat edelim “Medeniyet denilen maskara mahluk, tek dişi kalmış canavar” bizim çatışan tarafların sağına da-soluna da diş bileyliyor, önce parçalamak, sonra birbirine kışkırtarak, bizim kanlarımız ve gözyaşlarımız üzerine kendilerine servet ve iktidar üretmek istiyor.

Onlar gıda ve ilaç, kozmetik ve çevresel etki mekanizması ile sadece aklımıza değil, vücudumuza nüfus ediyorlar. Yediklerinize-içtiklerinize, baktıklarınıza, duyduklarınıza, kokladıklarınıza dikkat edin. Onların EM olarak kapsama alanının dışında kalın derim. Yoksa paranızı da, malınızı da kaybedeceksiniz, hatta canınızı da. Para yok, mülkiyet yok. Tanrı olma yolunda haram da yok. Her şey EĞİLİM, YÖNELİM, DENEYİM ve TERCİH’inize göre. Okul da yok, askerlik de. İşsizlik de yok! Devlet de yok. Polis de yok. Çünkü suç yok. Zaten beyninize bir şey yükleyenler, zararlı düşüncelerin oluşmasına izin vermeyecekler, oluşmuşsa silecekler. Eğer yine de sorun çıkıyorsa, sonsuz uykuya daldırılabilirsiniz. Ve bu kez rüyalar aleminde yaşatılabilirsiniz. Zaten beynininiz ve geniniz kopyalanmış. Hep mutlu olacaksınız. Çünkü mutluluk biokimyasal bir reaksiyon ve tek tık ile istediğiniz seviyede mutlu olabilirsiniz. Zamana ve mekana bağlı değilsiniz. Her şeyi bilebiliyorsunuz, zamana ve mekana bağlı değilsiniz, zamanda yolculuk yapabilirsiniz. (Bir reklam dinlediniz)

Bugün size gösterilen Meta Verse, bu işin META’sı, senaryo çok daha kapsamlı. Henüz altyapı tam oluşturulmadı. Bugünden oyun-eğlence ya da yeni bir market gibi sunuyorlar.. (Bu arada, Şeytani cephede de işler karışık, onlar da birbirine düştüler. Onlara göre, bu fikirler, ‘Yeni dünya düzeni’ ve toplum için, ‘Global reset’çilere karşı 10 büyük tehlike ve suçtan biri)

Karar sizin, politikacılarınızı, bilim adamlarını, medianızı, sanat dünyasını, bürokratları, işadamlarını, STK baronlarını ya satın aldılar, ya korkutup susturdular, ya da kendi metotları ile ikna ettiler. Şimdi karar sizin. Bana sorarsanız yüzünüzü Hakk’a dönün ve La İlahe deyin. Değilse, Pandemi Pandomi’sindeki gibi yaparsanız, siz bilirsiniz. “Sizin hayatınız sizin”miş, siz özgür bireyler olarak kendi kararınızı kendiniz verin. Ben “Ya Rab beni bana bırakma, ben taşlanmış Şeytanın şerrinden Sana sığınıyorum. Beni nefsimle baş başa bırakma, bana Hakkı Hak, batılı batıl göster ve Hak’da toplanmamızı nasib et. Bizi nimet verdiklerinin yoluna ilet, gazaba uğrayanların değil. Ey, Rahman ve Rahim olan, din gününün sahibi Rabbim” diyorum benim ölümüm de, dirim de, yalnız Allah’a aittir. Herkesin dini kendine. Selâm ve dua ile."

05 May 2022 - 09:05 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.

18

Hakikat - Zaman yolculuğu diye birşey yok.bunu da bilin istedim

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 07 Mayıs 11:17
16

Hasan Yasak - Bilinçaltını sömürüyor hayal güçlerini yok ediyor öyle mi.. kim söylüyor bunu hangi hayalgucu ile.. sizin gibi uyanık aklı başında bilinçli , çok yönlü , geniş düşünen kişiler artık yetişmiyor . Yoksa daha mı iyi olacak :) :(

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 07 Mayıs 10:42
15

Gıyasettin - Evet çok doğru analiz Abdurrahman beyin analizi Allah senden razı olsun siz bunları görüyorsunuz kör olası anne ve babalar ve devletimizin büyükleri görünüyorlar Allah bizi ahir zaman fitnesinden korusun

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Mayıs 19:01
14

Gerçekler Acıdır - Sizde vakıflarınızda çocuklarınızı bademlemeseydiniz

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 06 Mayıs 17:26
13

Mikail - Yaa kardeşim,dün sen akp ‘nin politiklaraını savunmuyormuydun??..ne oldu da..şimdi dünkü savunduğunu bugün tersini söylüyorsun??

Yanıtla . 7Beğen . 3Beğenme 06 Mayıs 11:51
12

Sertdemirh - Bilim doğaya karşı gelirse doğa ondan intikamını misliyle alır.

Doğadaki her şey Allaha secde eder.

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 06 Mayıs 10:32
11

Recayi Çağlar - Sn. Abdurrahman Dilipak'ın yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum.

Ancak Sn. Dilipak bu uyarıyı yapmakta çok geç kaldı. Çocuklarımızın hayallerini bırakın bir kenara büyüklerin de çaldılar, çalıyorlar.

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 06 Mayıs 08:21
10

Ünal - Hocam çözüm odaklı da yazı bekliyoruz. Ana babası namaz kılan, cihad eden ailelerin islamı yaşama adapte olamamış çocukları var. DİNANET, GENÇLİK SPOR, STK lar... hepsi bizde...

Yanıtla . 0Beğen . 4Beğenme 06 Mayıs 04:22
17

Hakikat - @Ünal 10 nolu yoruma cevabı: Sorun zaten cihad ettiğini zanneden ana babada,diyanet, STK, spor vs.de. medrese eğitimine, ehli sünnet şuuruna, tarikat tasavvuf terbiyesine dönüş olmadan düzelme beklemeyin.nerede dustuysek ancak oradan kalkabiliriz

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 07 Mayıs 11:15
09

Ahmet Polat - Sayın Dilipak yirmi yıldır görmediniz mi adım adım nereye gittiğimiz müslümanız diye geldiniz insanları dinden soguttunuz gençleri kimisi deizim kimisi hiristiyanlasti siz gelmezden önce camiye erken gitmessek teravih namazında yer bulamıyorduk şimdi ise koca camide iki iki buçuk sıra sayın Dilipak günahımız büyük

Yanıtla . 10Beğen . 0Beğenme 06 Mayıs 00:51
08

Herşey Çok Güzel Olaca - Çocuklar bu ülkede dini vakıflarda tacize uğruyor,,,heyyy sesim geliyormu sayın dilipak,,, çocukların evlenme yaşını eleştirip onları evlenme konusunda yaş sınırlaması olmaması gerektiğini söyleyen sen heyy Dilipak sesim geliyormu,

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 05 Mayıs 21:52
04

Nsn - Çocuklarimizi çalıyorlar çaldilarda acaba seni çalmışlar mi farkındasın deyilmi

Yanıtla . 9Beğen . 3Beğenme 05 Mayıs 16:06
03

Yazarsüleymankocabaş - Sayın

Dilipak

Çok

Haklı

Yazmış

Çocuklarımız

Annesinin

Karnındanyken

Bızim

Doğduktan

Sonra

Bizim

Değil

I

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 05 Mayıs 14:20
02

Istanbuloglu - Bizler Trol ordusunun oesine takiliip, inlarin cibani olan , bir Cagdas Donkisota kutsiyet atfedip, onun kuyrugundan ayrilmadikca, Alkahin bize emanet olarak verdigi en buyuk nimet olan Aklin( Ragib el isfahani mufredat) ddgerini idrak edip, onu geregi gibi kulkanmadikca, din ve oolitika bezirganlarinin bir kuklasi ve oiyonu olmaya ddvam ettikce, zincirlerimizden baska kaybedecegimiz bir sey yoktur denektir Halbuki; Seytan bizi bu dunyada askerleri araciligi ile dunya cennetine( meta vers...vs) davet ederken, Rabbimiz bizi, genisligi, yerler goklerden daha genis olan DAR-US- SELAM a davet ediyor.Fakat biz ler yakin( dunyada)olan i, uzak ( ahirette)olana tercih ediyoruz.Rabbim bizi ,hidayet ve istikametten ayirmasin, buze, hakki ve hakikati gorecek, akil sagligi, basiret ve istidat versin, verdigi istidatlarida dogru ve saglikli kulkanabilmeyi nasib etsin

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 05 Mayıs 12:27
05

Miray; Âllâh var Âllâh - @Istanbuloglu 02 nolu yoruma cevabı: Âmînnn Âllâhümme Âmîn Âllâh Celle Celâlühü Razı olsun

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 05 Mayıs 17:50
01

Hak Din Islam... - Böyle saçmalık olur mu yok çocukları çalacaklar falan filan cağımız teknoloji cağı yapılanlara karşı durarak asıl sizler ülkenin çocuklarına zarar veriyorsunuz.bırakın bu dinleme gözleme işlemlerini telefonlarla zaten bu yapılıyor.sacma bahanelerle ülkeyi teknolojik cağdan uzaklastirirsaniz ilerde diğer ülkeleri övmekten başka bir iş yapılmaz cunki onlar teknoloji ile hep bizim önümüzdeler o yüzden teknolojiye ayak uydurmak ve kendimizi yenilemek ülkemize yeni şeyler kazandırmak zorundayız.geri kalırsak yine bir 100 yıl daha avrupadaki gelişmelere yetişemeyiz.

Yanıtla . 8Beğen . 8Beğenme 05 Mayıs 12:03