- 25 Ekim 2018

Saadet Partisi'nden iktidara 5 altın tavsiye

mask

Saadet Partisi, ekonomiden dış politikaya, ülke içindeki adaletten gelir dağılımındaki haksızlıklara kadar birçok konuda iktdara tavsiyelerde bulundu. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun paylaştığı tavsiyeler dikkat çekti. Tavsiyeler şöyle:

4/7
mask

Her işin başına, önce ahlak ve maneviyat düsturunu koymadan haksızlığı ve ahlaksızlığı önleyemezsiniz.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

16

Mustafa - ÇOK GÜZEL VE DOĞRU TAVSİYELER. ALLAH HÜKÜMETE UYGULAMAYI NASİB ETSİN.

Yanıtla . 0Beğen 19 Kasım 14:23
14

Cahit Koca - Bu Ülkeyi yönetenlerin,kimsenin aklına ihtiyaç duyacaklarını sanmıyorum,çünkü kendi doğrularını(yalan)ısrarla sürdürmeye devam ediyorlar.Ülkenin geldiği nokta belli.

Yanıtla . 7Beğen 08 Kasım 14:21
13

Berke - cevdet kardeş devlet yönetmek çoluk çocuk işi değil akılsız başa nasihat fayda vermez.

Yanıtla . 6Beğen 05 Kasım 22:09
12

Cevdet - ŞÖYLE, BÖYLE YAPIN DEMEK KOLAY, TIPKI BEKÂRA KARI BOŞAMAK KOLAY OLDUĞU GİBİ. NASIL YAPILACAĞINI SÖYLEYİN...

Yanıtla . 6Beğen 05 Kasım 15:21
15

Mustafa - @Cevdet 12 nolu yoruma cevabı: ZAMANINDA RAHMETLİ ERBAKAN HOCANIN YAPTIĞI GİBİ..

Yanıtla . 0Beğen 19 Kasım 14:21
11

Hocaoğlu - Bu önerilere ben de katılıyorum , inşaallah uygulanır yalnız haksızlığa sebep olarak sadece iktidar partisi suçlanıyor.diğerleri sütten çıkmış ak kaşık mı , sistem in yanlışlıkları niçin görmezden geliniyor .Olaya at gözlüğü ile değil geniş açıdan bakmak gerekir.

Yanıtla . 7Beğen 03 Kasım 19:26
10

Ahi̇r Zaman - SİYASETİN BİR BEDELİ OLDUĞUNU.RANT VAR YANAŞAYIMIN ER GEÇ ADAMA PAHALIYA MAAL OLDUĞUNU KİM NE EDERSE ÇEKTİĞİNİ ÇEKECEĞİNİ HERKEZ ANLAYACAK.AKP DÖNEMİNDE MAAŞ ALANLAR DAHİL GERİYE DÖNÜK HESABA ÇEKİLECEK.MEDYA PATRON BÜROKRAT SİYASİLER İHALELER SİYASETTE ENTRİKALAR KASET ŞİİR SİYASET DİZAYNLARI MUHSİNİN ÖLÜMÜ SAADETİN NUMANI SATIN ALIP PARÇALAMA TEK PARTİ AKP VAR LA ORTADOĞUDA OYNANAN OYUNLAR DAHİL.SİZE EĞER İNİM İNİM LİĞME LİĞME GIYMIK GIYMIK RENDE RENDE HESAP SORULMAZSA ..

Yanıtla . 10Beğen 30 Ekim 08:35
09

Ahi̇r Zaman - 2002 DENBERİ NE OLMUŞ BİTMİŞ İSE DİDİK DİDİK İNCELENECEK.ADİL ŞEKİLDE HESABI SORULACAK.ADALETİN SOLCUSU SAĞCISI ŞUCUSU BUCUSU OLMAZ.NE GELDİYSE BU KAFADAN GELDİ.SARAYDA YATAN SALTANAT SÜREN MALI GÖTÜREN KİMSE,YANDAN NEMALANANLAR KİMSE ŞEFFAF ŞEKİLDE YARGILANACAK.HER HALTI YE DAVAMIZ MUHABBETİ YAP.YOK ÖYLE BİR DÜNYA.KİM NE YAPTIYSA HESABI VEREBİLMELİ.ELİNDE MİKROFON SIR KÜPÜM YEDİRMEMLERLE PİSLİĞİN ÜZERİ KAPATILAMAZ.

Yanıtla . 9Beğen 30 Ekim 08:31
07

Ali Ergül - Tebrikler. Bop projesi başkanı ve proje partisi akp’nin en büyük korkusu Saadet partisidir.

Yanıtla . 24Beğen 25 Ekim 19:44
05

Yahya Yayla - milli görüş ne söylerse doğru söyler dinlelyen uyan huzur barış bereket bulur uymayan belasını bulur...

Yanıtla . 22Beğen 25 Ekim 18:15
04

Fazıl - İLK DEFA DUYUYORUM BÖYLE ŞYLERDEMİ VARMIŞ!

Yanıtla . 1Beğen 25 Ekim 17:35
03

Ezber - Bu söylediğinizi dinsiz ülkeler de başarıyor. Bizde başarabiliriz.

Yanıtla . 19Beğen 25 Ekim 17:14
06

omosay - @Ezber 03 nolu yoruma cevabı: Adam dinsizdir ama dürüst bir vatandaş olmuş, bizim başarabilmemiz için hırsız olmayan Müslümanlara oyunuzu vermelisiniz, adam Müslüman ama hırsız, el kesen yok ki.

Adam Müslüman emperyalizmin kuklası, seçim kazanmasını biliyorlar. Seçimler yaklaşırken kıraatine uygun, hakkını yememek lazım, güzel de Kur'an-ı Kerim okuyor, daha ne yapsın. çaktırmadan, İsrail dostluğunu tere yağdan kıl çeker misali yürütüyor, şimdi dediğini, on dakika sonra demedimleri anlatıyorlar, daha ne anlatılsın ki.

Yanıtla . 6Beğen 25 Ekim 19:09
01

Adil gülseven - Allah razı Bilge başkanım.Allah yar ve yardımcımız olsun.Sizden yılmadan üşenmeden devamlı olarak bildiğiniz gerçekleri söylemek. İnşallah en kısa zamanda akılları başlarına gelirde yanlıştan dönerler.

Yanıtla . 38Beğen 25 Ekim 16:41
02

Maşuk Ergenç - @Adil gülseven 01 nolu yoruma cevabı: Milli görüş gömleğini çıkarmayanlar her zaman hak söyler dinleyenler saadete erer

Yanıtla . 26Beğen 25 Ekim 16:58