98 yaşındaki anne 80 yaşındaki oğluna bakmak için huzurevine yerleşti

mask

İngiltere 'de yaşayan 98 yaşındaki Ada Keating, anneliğin yaşam boyu sürdüğünü herkese tekrar hatırlattı. Hayatı boyunca evlenmeyerek annesiyle birlikte yaşayan Tom (80) özel bakıma ihtiyaç duyması nedeniyle Moss View Huzurevi'ne yerleşti. En büyük oğlundan ayrı kalmaya sadece bir sene dayanabilen annesi Ada, Tom'un bakımıyla ilgilenmek için aynı huzurevine taşındı.2/8
mask

İngiltere'de yaşayan 98 yaşındaki Ada Keating, anneliğin yaşam boyu sürdüğünü herkese tekrar hatırlattı. Hayatı boyunca evlenmeyerek annesiyle birlikte yaşayan Tom  özel bakıma ihtiyaç duyması nedeniyle Moss View Huzurevi'ne yerleşti. En büyük oğlundan ayrı kalmaya sadece bir sene dayanabilen annesi Ada, Tom'un bakımıyla ilgilenmek için aynı huzurevine taşındı.

3/8
mask

Oğluyla beraber olmaktan son derece mutlu olduğunu dile getiren emekli hemşire, "Her gece odasına giderek ona iyi geceler diyorum. Sabahları da Günaydın demek için odasına uğruyorum. Kuaför için dışarı çıktığımda dört gözle geri gelmemi bekliyor.

4/8
mask

Anne-oğul, akrabaları tarafından düzenli olarak ziyaret ediliyor. Ada'nın torunu Debi Higham, "Burada birbirlerinden ayrılmıyorlar. Onlarla 7/24 ilgileniliyor olması da bizim için güven verici" şeklinde konuştu.

5/8
mask

98 yaşındaki anne 80 yaşındaki oğluna bakmak için huzurevine yerleşti Anne-oğul, huzurevindeki zamanlarını birlikte oyun oynayarak ve televizyon izleyerek geçirdiğini belirten huzurevi yetkilisi Philip Daniels ise şunları söyledi: "Ada ve oğlu Tom'un yakın ilişkisine şahit olmak oldukça dokunaklı.

6/8
mask

98 yaşındaki anne 80 yaşındaki oğluna bakmak için huzurevine yerleşti İkisinin de ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz için memnunuz. Anneler ile çocuklarının aynı huzurevinde konaklaması çok nadir görülür. Birlikte geçirdikleri zamanı özel kılmak istiyoruz. Onlar birbirinden ayrılamaz."

7/8
mask

İngiltere'de yaşayan 98 yaşındaki Ada Keating, anneliğin yaşam boyu sürdüğünü herkese tekrar hatırlattı.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

04

Cem - o anne torunlarını sevse idi daha iyi olmaz mı idi. anne bağımlılığı, evlenmesine engel olmuş.

Yanıtla . 0Beğen 01 Kasım 09:43
03

Tayyip - Ana basa tac imis sevgisi ilac imis bir yigit pir olsada anaya muhtac imis .

Yanıtla . 3Beğen 31 Ekim 23:19
02

A.polat - Ana başta taç imiş her derde deva imiş bir evlât

pir olsa ana ya muhtaç imiş.Ana her zaman anadir

Yanıtla . 1Beğen 31 Ekim 22:46
01

Nafi - ne güzel ne kadar düşkün annesi var darısı diğer annelerin başına

Yanıtla . 1Beğen 31 Ekim 22:43