17 Ocak 20.30 Hadi ipucu sorusunun cevabı

17 Ocak Çarşamba günü 20.30'da başlayacak olan Hadi'nin ipucu sorusu, “Halikarnassos, hangi ilçemizin eski adıdır?” oldu.

Zagor'un yardımcısının adı neydi? (Hadi ipucu 17 Ocak)

Hadi bugün 20 bin lira ödül verecek. Hadi tarafından açıklanan ipucu sorusunda Zagor'un dostu ve yardımcısının adı soruldu. İşte cevabı!

İslam Ansiklopedisi web sitesine kullanıcı dostu tasarım

İslam Ansiklopedisi web sitesi, kullanıcı dostu tasarımı ve yeni özelliklerle güncellenerek araştırmacıların hizmetine sunuldu.

16 Ocak 20.30 Zor Hadi ipucu sorusunun cevabı

16 Ocak Çarşamba günü 20.30'da başlayacak olan Hadi'nin ipucu sorusu, “Uluslararası Astronomi Birliği tarafından tanınan kaç takımyıldız vardır?” oldu

Hadi ipucu sorusu: İçinde kahve dövülen havan hangisidir?

16 Ocak Çarşamba günü 12.30'da başlayacak olan Hadi'nin ipucu sorusu, Türk kültüründe önemli bir yeri olan kahvenin dövüldüğü havan hangisidir oldu.

15 Ocak Hadi ipucu: Hercule Poirot nerelidir?

Yüzbinlerce kişinin aynı anda katıldığı bilgi yarışması Hadi'nin 15 Ocak için ipucu sorusunun cevabı merak ediliyor. Hercule Poirot nerelidir?

Kim Milyoner Olmak İster: Keçi kurttan kurtulsa hangisi olur?

Kim Milyoner Olmak İster?'de sorulan "keçi kurttan kurtulsa hangisi olur?" sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte doğru cevap

'Dünden bugüne Erol Deneç' resmi sergisi

Fantastik gerçekçilik tarzının ilk Türk temsilcisi olarak kabul edilen Erol Deneç'in "Dünden Bugüne Erol Deneç" resim sergisi sanatseverlerle buluştu.

Kim Milyoner Olmak İster: İlk hangi hayvana silikon takıldı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması dün akşam özel bülümüyle yayınlanırken "İlk hangi hayvana silikon takıldı?" sorusunun cevabı merak konusu oldu.

Uzun Düşün Kısa Çek

Uzun Düşün Kısa Çek” isimli proje kapsamında düzenlenen kısa film yarışmasında, dereceye giren filmlerin ödülleri sahiplerine verildi

Kalbin Simyası

Neredeyse tamamıyla dış görünüş ve maddiyat odağında seyreden günümüzün dünyası, manevî gelişime daha fazla ihtiyaç duyar hale geldi.

“Kısa Film Yarışması”nın finalistleri açıklandı

Siyer Vakfı'nın düzenlediği yarışmaya başvuru yapan 307 eser arasından "Kardeşlik" temasıyla seçilen 20 çalışma, basın toplantısıyla duyuruldu

Osmanlı Devleti'nde "Günbaşı Ağaları" hangi işi yaparlardı?

Kim Milyoner Olmak İster?'de sorulan "Osmanlı Devleti'nde 'Günbaşı Ağaları' hangi işi yaparlardı?" sorusunun cevabı araştırılıyor.

Gel de deli olma!

Yıllarca şikayet ediyoruz dizi ve sinema sektöründe yer alamıyoruz diye. Ya yapılan işler çok amatör kalıyor ya da senaryosu bizi anlatmıyor.

Gölcük ve abant beyaz örtüsüyle büyülüyor

Bölgede etkili olan kar yağışıyla beyaza bürünen, doğal güzellikleriyle ünlü Gölcük ve Abant Tabiat Parklarında kartpostallık görüntüler oluştu

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz