Elektrik yardımında son gelişmeler! 80 TL'yi devlet verecek

Hükümetin yoksul kesim için uygulamaya alması beklenen elektrik kullanım desteğinden 10 milyon vatandaşın fayda sağlayacağı söylendi.

Dolar kuru ne kadar? Yeni haftada açıklanacak veriler neler?

Yeni haftanın ilk iş gününde dolar kuru ne kadar? Bu hafta açıklanacak ekonomik veriler neler?

On binler bir kez daha haykırdı: Milli savunma milli kalsın

On binlerce işçi Sakarya Adapazarı’nda meydanları doldurarak Tank Palet Fabrikası’nın özelleştirme kapsamından çıkarılması için miting düzenledi.

Alman-Türk iş çevreleri buluştu

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen 8. Geleneksel Yeni Yıl Balosu, Alman ve Türk şirketlerini bir araya getirdi.

Plastik poşet uygulaması içecek ambalajlarına da geliyor

Plastik poşetlerden 25 kuruş alarak çevre kirliliğini önlemeye çalışan devlet, şimdi de içecek ambalajlarına depozito getirecek.

Erdoğan, Rıza Tuna Turagay'ı bakan yardımcısı olarak atadı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD firması British American Tobacco şirketinin yönetim kurulu üyesi Rıza Tuna Turagay'ı bakan yardımcısı olarak atadı.

Altın fiyatları düşüyor mu? Çeyrek altın gram altın fiyatı son durum

Altın fiyatlarında dalgalı seyir sürerken piyasalarda hareketlilik yaşanıyor. Altın fiyatları düşüyor mu? Çeyrek ve gram altın fiyatlarında son durum

Emekliye kötü haber!

1000 (bin) lira altında emekli aylığı alanlar bu ay zamlı aylık beklerken torba yasadaki gecikme nedeniyle umutları bir sonraki aya kaldı.

Trump’ın tweetlerinin dolara etkisi? Osman Altuğ açıkladı

Prof. Dr. Osman Altuğ Türkiye ekonomisinin ABD'ye bağımlılığını ve Trump'ın tweetlerinin dolar kuruna nasıl bu kadar etkisi olabildiğini açıkladı.

Semt pazarları el yakıyor

Örtü altı sebzeciliğin üretim üssü Antalya’da da pazar tezgâhlarındaki pahalılık dikkat çekti.

Ekonomist İbrahim Halil Sugözü: Faizsiz ekonomi mümkündür

Türkiye'nin bu yıl 72 milyar TL faiz ödeyeceğini belirten Ekonomist Prof. Dr. İbrahim Halil Sugözü, faizsiz ekonominin mümkün olabileceğini söyledi.

Altın üretimi 2018’de yüzde 20 arttı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Mithat Cansız, altın üretiminin 2018’de bir önceki yıla göre yüzde 20 arttığını bildirdi.

“Turkey Expo by Qatar” fuarı sona erdi

Türk firmaların Katarlı yatırımcılarla bir araya gelmesine olanak sağlayan Körfez’in en büyük fuarlarından “Turkey Expo by Qatar” sona erdi.

“Bir şemsiye marka üzerinde çalışıyoruz”

Pakdemirli: "Bir malı bir liraya satmaktansa 4 liraya, 5 liraya satmanın yolunu bulmamız lazım. Bunun için bir şemsiye marka üzerinde de çalışıyoruz."

Tarım Kredi “Tarım Katılım Bankası” kuracak

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, kuracakları katılım bankasının Türkiye’nin katılım bankası olmaya aday olduğunu kaydetti.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz