Instagram, best nine 2017 uygulamasını başlattı. Birçok insan bu yıl sosyal medya sitesinde yayınladığı en popüler dokuz fotoğrafı, üçer üçer ızgarada düzenleyerek bir araya getirebiliyor.

BEST NİNE 2017 NASIL YAPILIR?

Öncelikle bestnine 2017 sitesine girilmesi gerekiyor. Instagram kullanıcı adınızı sitedeki Instagram ID kutusuna yazın ve giriş yapın. Oturum açmanıza gerek yok...

2017 best nine, bu sene gönderdiğiniz en beğenilen dokuz fotoğrafı otomatik olarak bulacak ve size bu sene gönderdiğiniz toplam fotoğraf sayısını gösterecektir.

İSTENİLEN FOTOĞRAF NASIL SEÇİLİR?

Özel bir ayarlama durumunda en iyi dokuz kolajı istiyorsanız, geçici olarak genel bir profile geçiş yapabilir, resminizi oluşturabilir ve ardından özel moda dönebilirsiniz. Üçüncü taraf bir hizmetin yayınınızı taramasına izin vermekten rahatsızlık duyuyorsanız, bunun yerine kendi en iyi dokuz fotoğrafınızı oluşturabilirsiniz.

Bunu, Instagram resimlerinizi kendiniz inceleyerek ve Instagram'ın kendi Layout uygulamasını kullanarak bir kılavuzda düzenlemek suretiyle de yapmanız mümkün.

Bu yöntemi kullanarak, "en iyi" resimlerinizden birkaçını tercih ettiğinizden daha az popüler olanlar için değiştirerek biraz da dolandırıcı olma avantajına sahipsiniz.