Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından 2017 Yılı Enleri Ödül Töreni Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen törene iş ve basın dünyasından birçok isim katıldı. Gecede Millî Gazete 1. sayfa operatörü Murat Teker, “2017 Yılı En İyi 1. Sayfa Tasarımı” ödülünü aldı.

Bu sene yedincisi düzenlenen “Yılın Enleri Ödül Töreni” Dünya Basın Mensupları Derneği’nin organizatörlüğünde Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Program, iş ve basın dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Birçok dalda ödüllerin sahibini bulduğu gecede Millî Gazete 1. sayfasından sorumlu sayfa sekreteri Murat Teker, “2017 Yılı En İyi 1. Sayfa Tasarımı” ödülünü aldı.

GÖREVİMİZ DOĞRULARI PAYLAŞMAK

Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer Tunç, “Arkadaşlar iletişim olmadan görüşme olmaz, görüşme olmadan konuşma olmaz, konuşma olmadan proje olmaz, proje olmadan da yapıya, fiiliyata dönüşüm olmaz. Onun için Basın Mensupları Derneği’nin ve basın mensuplarının görevi, doğruları olduğu gibi dünyayla paylaşmaktır” dedi.