- 12 Ağustos 2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Ya Allah, Bismillah" diyerek Coca-Cola fabrikasının kurdelesini kesti

İsrail'in en büyük finansörlerinden ve dünyanı global şirketlerinden biri olan Coca-Cola'nın meyve suyu olan Cappy'nin Türkiye'deki partner şirketi Anadolu Grubu'nun Isparta'daki Meyve Suyu Üretim Tesisleri'nin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, fabrikanın hayırlı olmasını diledi.

"Ya Allah, Bismillah" diyerek kurdeleyi kesen Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikteAnadolu Grubu ve Anadolu Efes Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan veThe Coca Cola Company Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent de kurdeleyi kesti.

37

Ahmet Celebi - Acilsi yapilan:

Meyve Suyu Fabrikasi;

300 isci calisacak;

110 Milyon Dolar yatirim bedeli;

Senede 100 Milyon ton meyve isleyecek;

Meyve sularinin cogu ihrac edilecek.

Bu acaba sizleri neden rahatsiz ediyor.

Yanıtla . 3Begen
40

Yunus - @Ahmet Celebi 37 nolu yoruma cevabı: Amerikalilar da her yıl milyonlarca insanın olumune sebep olan silahları satarken bunu diyor..

Senin karnın doysun diye filistinli çocuklar ölsün mü, sen nasıl müslümansınki masumlarin ölümünden kâr etmeyi helal görüyorsun

Yanıtla . 2Begen
34

Mücahit - Yorumlari okuyorum, Cumhurbaskanimiza, Asrin liderine, halifemize yakismayan bu eylemi kinayacagina, milli gazeteyi kiniyor..

Lütfen bizleri günahlariniza ortak etmeye çalismayin..Tamam akp ye oy verdiniz, RTE'ye seviyorsunuz fakat bir yerde bir yanlislik varsa tabi ki dile getirilecek..

slm ve dua ile..

Yanıtla . 14Begen
39

Yunus - @Mücahit 34 nolu yoruma cevabı: "İsrail cumhurbaskanını aradım LÜTFEN filistinlilere saldırıyı durdurun dedim"

Alın size asrın lideri...

Yanıtla . 0Begen
33

Osman - İnşaallah bu tür vakıalar özelde burada genelde ise diğer müslümanların beldelerindeki yöneticilerin maskelerini düşürecek ve uyanmamıza vesile olacak. Ümmet kurtuluşun yöneticilerin değişmesiyle değil Resulullah (sav) efendimizin müjdelediği bir hadisinde buyurdukları gibi "... nübübbet minhacı üzere raşidi hilafet olacaktır." Dediği islamın yönetim biçimi olan hilafet'i ikame etmekte gördü. İnş.

Yanıtla . 2Begen
30

Kalbikırık - yahudileri parsel parsel sokuyorlar içimize İngilizlerin kamplumbağa oyunu gibi azar azar ve buna bismillah diyorlar Ah hocam ah dediklerin bir bir çıkıyor ya ne diyelim nerelere gidelim..

Yanıtla . 13Begen
29

Fatih - 30 yıldır bu teskilata büyüdük, son yılarda bir mumin olarak yayınlarınızdan rahatsızlık duymaktayım. Milli gazete editörlerinde ve yöneticilerinden ,müslüman kardesine karsı hasmane tutumunuzdan dolayı sizi kınıyor, ALLAHA havale ediyorum.

Yanıtla . 7Begen
36

İsmail - @Fatih 29 nolu yoruma cevabı: Doğru söz mümini rahatsız etmez eğer ediyorsa sıkıntı milli gazetede değil

Yanıtla . 0Begen
32

Emrah - @Fatih 29 nolu yoruma cevabı: ne yazmış gerçekleri çıkarmak göstermek yayınlamak suçmu haber vermiş biz uyuyan türk milletine iki gün önce bu adam yahudi mallarına pratesto yapın diyodu.allahın aşkına nasıl verilsin istersin bu haberi.bu kişi islamı öldürüyor kullanarak görmüyormusunuz.

Yanıtla . 0Begen
31

Ünsal Uğuz - @Fatih 29 nolu yoruma cevabı: Sen neyin kafasını yaşıyom fatihcim. Silkelen ve kendine gel.

Yanıtla . 0Begen
28

Fatih - siyasi düşünceden dolayı,müslüman kardesine düşmanca saldıranların, vebalini hesabını Allah'a muhakak vereceklerdir.bunca düşman varken, hertürlü saldırıyı gerceklestirirken, bütün müslümanların kenetlenmesi gerekirken,ahmakca birbirimizin kuyusunu kazımak hiç kimseye yarar gettirmeyecektir.

Yanıtla . 5Begen
27

Fatih - "Bir adam din kardesine, ey kâfir derse, bu söz ikisinden birine döner. Eğer böyle denilen gibi söylenildidi gibi ise söz doğrudur; yerini bulur Aksi takdirde bu söz söyleyene geri döner."

Buhârî, Edeb 73; Müslim, Îmân 111. Ayrýca bk. Tirmizî, Îmân 16

Yanıtla . 2Begen
26

Erdal - Sakallı hüsnünün maaşına zam gelir şimdi

Yanıtla . 4Begen
25

Münadi - Papaz elbisesi giyerek islama hizmet ediyor.!?

Yanıtla . 10Begen
24

Necdet St - Mustafa’ya hitaben ;

Kimsenin dinsizlikle suçladığı yok. Kişinin yaşam tarzı zaten, dinidir . İster islama uygundur ister başka dine . Demokrasi,laiklik bu tür kavramlarda ,toplumların yaşadığı hayat tarzıdır ve bunu benimseyenlerin dinidir . İslam sadece namazı emretmiyor .Tağutu ve kendini ilahlaştıranları , Allah’ın helalini haram yapanları aksine haramları helal yapan kişileri , kafirleri dost edinenleri , beşer ürünü olan kanunları reddetmeyi ve bunları reddetmeyecekti reddetmeyi emreder . Ölçü liderler değil Allah’ın dini İslam’dır ..

Yanıtla . 8Begen
22

Mustafa - Yorumları okuyorum da tayyibe dinsiz demeye kadar gitmiş.bu mudur milli görüş bu mudur milli gazete?bu gazetenin editörü yok mu her yorumu yayınlamak nasıl milli görüşçülük oluyor?adama küfredenleri yayınla sonra milli görüşçüyüm diye kasıla kasıla gez. Kim kime hizmet ediyor acaba?

Yanıtla . 14Begen
23

Fakir - @Mustafa 22 nolu yoruma cevabı: Mustafa kardes haklı olabilirsin birine dinsiz demek açıkça ifade etmedikçe kimsenin haddine değil ama kişilerin yaptığı hatayı koca milli görüş camiasına mal etmek yanlış diye düşünüyorum

Yanıtla . 1Begen
21

Erol - bop eşbaşkanı ve siyonizme üstün hizmet madalyası aldığında şaşırmadınızda şimdimi tepki gösteriyorsunuz...islam&demokrasi tramway...istediği yerde iner de biner de ...coca cola'u ekber....!!!

Yanıtla . 15Begen
20

Necdet St - İnananlar Allah yolunda, inkar edenler tağut yolunda savaşırlar ..Halk islamı öğrenip benimsemediği sürece böyle devam eder gider .. Nasılsanız öyle yönetilirsiniz .. Bu açılışta işlenen küfür, ilk değil ki? Ne de son olacaktır .

Yanıtla . 8Begen
19

Necdet St - İnananlar Allah yolunda, inkar edenler tağut yolunda savaşırlar ..Halk islamı öğrenip benimsemediği sürece böyle devam eder gider .. Nasılsanız öyle yönetilirsiniz .. Bu açılışta işlenen küfür, ilk değil ki? Ne de son olacaktır .

Yanıtla . 4Begen
18

Hüseyin Işık - Yorumlara bakıyorum da herkes hemen hemen aynı fikirde. Peki mevzuya iş istihdamı yönünden neden bakmıyorsunuz ki? Kim bilir kaç kişiye ekmek parası çıkacak?

Yanıtla . 5Begen
38

Yunus - @Hüseyin Işık 18 nolu yoruma cevabı: Sen o istihdamı ölen filistinlilere sor...

Yanıtla . 0Begen
35

Alivelideli - @Hüseyin Işık 18 nolu yoruma cevabı: Turk Fabrikası değil o Türk fabrikası olsa haklisin ama değil iste

Yanıtla . 0Begen
17

Ismet Ucgul - Ayinesi istir kişinin lafa bakılmaz.Yabancı güçlerin sömürge valiliği ancak böyle olabilir.

Yanıtla . 15Begen
16

Ramazan Özkaya - besmele çekerken abdesti varmıydı yokmuydu acaba,siyonist müslümanları kendine hizmeti bende müslümanım diye diye yaptırıyor !! ahh erbakan hocam seni anladığımızda İnşallah dizimiz de kalır dövecek

Yanıtla . 15Begen
13

Hakan - tayyip erdoğan açıyorsa vardı bir bildiği

Yanıtla . 5Begen
41

Kirkor - @Hakan 13 nolu yoruma cevabı: Kesinlikle var bildiği yalaka olmayın artık feto amerikan ajanı tayip erdoğan da israil in çıktı van munit marmara şehitleri nerde ve ne oldu hani filistin bebekleri ağlıyordu onlar ne oldu mescidi aksa ne oldu yahudi cesaret madalyası aldi papaz kıyafeti giydi bunları göremeyen buna ne derler biliyor musunuz halk gözünü bant çekilmiş kral çıplak geziyor ama kimse görmez ey müslümanım diyene soruyorum dinden soğuttunuz camilr olmuş haber stüdyosu artık hutbe bile akpeyi anlatıyor ben sizin gibi müslüman olmaktansa evimde kulaklarımı tikayip namazını kılmayı tercih ederim

Yanıtla . 1Begen
11

Abdullah - Maşallah Maşallah. Başbağınımızlan gurur duyyom.

Yanıtla . 3Begen
09

Enbiya38 - Bizim sakalli Hüsnü artik anladimiki? Yazik!!!

Yanıtla . 9Begen
07

Nesibe - ster li aynihi (bizzat kendisi), ister li gayrihi (dolaylı olarak, elde ediliş şeklinden dolayı) haram olsun, haramlığında şüphe olmayan işler yaparken besmele çekmek küfür sayılmıştır.

Yanıtla . 17Begen
14

İnsaf Ya Hu - @Nesibe 07 nolu yoruma cevabı: Meyve Suyu içmek haram mı?

Yanıtla . 0Begen
06

Abdallah Durkaya - bu fabirkayi bir baska parti olsa idi neler olurdu !

Yanıtla . 15Begen
05

Oğuzhan Selim Temiz - Açtığı fabrika Anadolu Grubu'nun. Sözde Anadolu adı altında Coca-Cola, Efes Pilsen Bira, Migros... gibi ifsat odaklı çalışan şirketlerin yatırımları desteklenmiş oluyor

Yanıtla . 22Begen
04

Fakir - Biz hiç fabrika açmıyorsunuz derken coca cola fabrikasından bahsetmedik herseyi olduğu gibi bunu da yanlış anlamışlar

Yanıtla . 34Begen
03

Sefer Altun. - Coca-Cola üç yudumda icilirse sevapmidir bende bunu merak ediyorum.

Yanıtla . 23Begen
02

Beşir - işiniz gücünüz dedikodu ve fitne

Yanıtla . 6Begen
10

Mehmet - @Beşir 02 nolu yoruma cevabı: beşir beynini kira süresi bitince gel konuşalım. kim fitneci kim hain kim kimi satıyor kim kiminle dost oldumu kardeş

Yanıtla . 3Begen
08

Mfdindar - @Beşir 02 nolu yoruma cevabı: İşimize gelmiyor değil mi, ama hakikat bu ne yapabilirsin ki..

Yanıtla . 5Begen
01

Muhammed Aras - Besmele çekince haram olan helal mi oluyor?

Yanıtla . 40Begen
15

Ahmet Horasan - @Muhammed Aras 01 nolu yoruma cevabı: İşletme açmak mı haram, meyve suyu üretmek mi haram, öküzün altında buzağı aramak mı haram?

Yanıtla . 0Begen
12

Muammer Özdemir - @Muhammed Aras 01 nolu yoruma cevabı: Kola içmek haram mı

Yanıtla . 0Begen

YÜKLENİYOR