Spor

#


Beşiktaş, Oğuzhan Aydoğan'ı Karlsruher'e kiraladı mask

Beşiktaş, Oğuzhan Aydoğan'ı Karlsruher'e kiraladı

Beşiktaş'ın büyük umutlarla Almanya'nın Borussia Dortmund takımından transfer ettiği ancak A takımda forma şansı bulamayan Oğuzhan Aydoğan Almanya'nın Karlsruher ekibine 1 yıllığına kiralandı.



Fenerbahçe'de Vardar hazırlığı mask

Fenerbahçe'de Vardar hazırlığı

Trabzonspor beraberliği ile sarsılan Fenerbahçe, Perşembe günü UEFA Avrupa Lig'i Play-Off Tur'u ilk maçında 2-0 yenildiği Vardar'la yapacağı rövanş maçının hazırlıklarına hemen başladı.





DEVAMINI GÖSTER
BEĞEN 112 B
TAKİP ET 103 B

SÜPER TOTO SÜPER LİG

TAKIM O P
  1. 1. Galatasaray A.Ş. 2 6
  2. 2. Kasimpaşa A.Ş. 2 4
  3. 3. Beşiktaş A.Ş. 2 4
  4. 4. Kardemir Karabükspor 2 4
  5. 5. Trabzonspor A.Ş. 2 4
  6. 6. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 2 4
  7. 7. Sivasspor 2 3
  8. 8. Bursaspor 2 3
  9. 9. Yeni Malatyaspor 2 3
  10. 10. Medipol Başakşehir FK 2 3
  11. 11. Kayserispor 2 3
  12. 12. Fenerbahçe A.Ş. 2 2
  13. 13. Gençlerbirliği 1 1
  14. 14. Göztepe A.Ş. 2 1
  15. 15. Antalyaspor A.Ş. 2 1
  16. 16. Atiker Konyaspor 1 0
  17. 17. Aytemiz Alanyaspor 2 0
  18. 18. Osmanlispor Futbol Kulübü 2 0
TAKIMLAR TARİH
  1. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  2. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  3. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  4. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  5. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  6. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  7. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  8. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  9. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  10. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  11. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  12. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  13. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  14. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  15. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  16. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  17. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  18. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  19. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  20. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  21. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  22. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  23. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  24. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  25. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  26. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  27. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  28. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  29. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  30. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  31. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  32. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  33. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  34. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  35. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  36. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  37. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  38. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  39. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  40. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  41. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  42. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  43. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  44. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  45. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  46. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  47. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  48. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  49. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  50. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  51. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  52. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  53. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  54. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  55. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  56. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  57. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  58. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  59. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  60. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  61. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  62. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  63. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  64. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  65. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  66. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  67. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  68. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  69. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  70. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  71. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  72. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  73. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  74. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  75. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  76. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  77. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  78. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  79. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  80. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  81. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  82. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  83. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  84. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  85. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  86. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  87. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  88. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  89. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  90. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  91. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  92. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  93. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  94. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  95. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  96. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  97. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  98. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  99. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  100. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  101. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  102. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  103. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  104. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  105. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  106. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  107. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  108. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  109. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  110. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  111. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  112. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  113. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  114. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  115. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  116. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  117. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  118. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  119. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  120. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  121. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  122. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  123. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  124. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  125. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  126. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  127. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  128. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  129. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  130. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  131. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  132. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  133. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  134. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  135. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  136. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  137. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  138. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  139. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  140. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  141. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  142. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  143. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  144. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  145. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  146. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  147. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  148. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  149. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  150. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  151. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  152. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  153. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  154. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  155. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  156. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  157. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  158. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  159. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  160. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  161. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  162. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  163. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  164. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  165. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  166. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  167. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  168. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  169. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  170. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  171. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  172. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  173. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  174. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  175. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  176. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  177. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  178. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  179. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  180. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  181. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  182. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  183. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  184. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  185. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  186. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  187. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  188. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  189. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  190. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  191. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  192. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  193. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  194. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  195. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  196. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  197. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  198. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  199. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  200. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  201. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  202. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  203. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  204. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  205. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  206. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  207. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  208. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  209. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  210. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  211. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  212. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  213. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  214. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  215. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  216. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  217. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  218. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  219. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  220. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  221. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  222. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  223. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  224. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  225. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  226. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  227. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  228. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  229. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  230. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  231. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  232. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  233. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  234. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  235. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  236. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  237. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  238. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  239. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  240. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  241. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  242. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  243. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45
  244. Kasimpaşa A.Ş. Beşiktaş A.Ş. 18.08.2017 21:45
  245. Medipol Başakşehir FK Kardemir Karabükspor 19.08.2017 19:00
  246. Aytemiz Alanyaspor Bursaspor 19.08.2017 19:45
  247. Yeni Malatyaspor Sivasspor 19.08.2017 21:45
  248. Osmanlispor Futbol Kulübü Galatasaray A.Ş. 19.08.2017 21:45
  249. Göztepe A.Ş. Kayserispor 20.08.2017 20:00
  250. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor A.Ş. 20.08.2017 21:45
  251. Trabzonspor A.Ş. Fenerbahçe A.Ş. 20.08.2017 21:45
  252. Atiker Konyaspor Gençlerbirliği 21.08.2017 21:45

Anket

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Coca-Cola fabrikası açmasını nasıl karşılıyorsunuz?


YÜKLENİYOR