Nedim Odabaş Hayırda yarışmak
Prof.Dr.Mehmet Seyfettin EROL Suriye Batağından Çıkış!
Reşat Nuri Erol Kuran Ayında KURAN DÜZENİ hatırlatmaları-2
HÜSEYİN AKIN İran üzerine kırık dökük notlar
Şakir Tarım Cihat Bir İnsanlık Vazifesi
İshak Beyazay Müslümanların Ramazanla imtihanı
Mehtap Kayaoğlu Çocuklarınızı yalnızlaştırarak büyütmeyin!
Adnan Öksüz Zurnanın zırt dediği yer!
Ali Haydar Haksal İstiklâl Marşındaki Irk Kavramı ve HDPnin Tutumu
Ahmet Yavuz Tam pansiyon vekiller!

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv
Karakter Boyutu
Üç sîma, üç beyanat (3) Müslümanları kızdırıyormuş!
Üç sîma, üç beyanat (3) Müslümanları kızdırıyormuş!
12 Mayıs 2006 Cuma 10:15
Üç sîma, üç beyanat (3) Müslümanları kızdırıyormuş!

Amerika'nın başındaki bela geçenlerde Bild'e konuşmuş."Bazan Müslümanları kızdırıyorum" diyor ve aklınca ironik bir üslupla beyanatına devam ediyor. Amerikalıların mühim bir kısmına göre o "kafadan kontak" biri. Yahudilerin oyuncağı olmuş bir paranoyak... Hayalinde milyonlarca Müslümanları öldürmek var. Zira mensubu olduğu Evangelizme göre, Yahudilerin Nil'den Fırat'a kadarki topraklarda Büyük İsrail'i kurmaları için bu şart. Ondan sonra Yahudiler de kendilerine tabi olacak ve dünyaya hâkim olacaklar.

Bush'tan bahsediyoruz. Daha doğrusu Bush oğlu Bush'tan. Bunun babası da  binlerce Müslümanı öldürmüştü. Kendisi babasının rekorunu egale etmek istiyor.

Bush oğlu Bush, "Bazan verdiğim mesajlarla istemediğim yanlış sinyaller gönderiyorum. Bu da Müslüman dünyasında tepkilere neden oluyor." Diyor. Irak'a saldırmadan önce bu saldırının bir "Haçlı seferi" olduğunu söylemesi gibi...

Bu sima gerçekte sözlerinden çok icraatlarıyla İslam dünyasını kızdırmakta. Önce adamlarıyla birlikte "11 Eylül provokasyonu"nu tezgahladı. "İki binayı feda ederiz, 11 ülkeyi alırız" taktiğini uygulamaya koyarak; havalanan uçakların kontrolünü ele geçirip malum binalara yönelttiler. Uçakların çarpmasıyla eş zamanlı olarak binaların temellerine yerleştirilmiş patlayıcıları ateşlediler. Ardından yalanları peş peşe sıraladılar. Bu saldırıları Müslümanlara mal etmek istediler. Daha sonra "Irak'ta kitle imha silahları var!" yalanını gerekçe göstererek Irak'a saldırdılar. Irak'ın petrolünün tamamını ele geçirdiler. Öte yandan, "Sizi Saddam belasından kurtardık. Bunun için şu kadar bomba attık, şu kadar masraf yaptık" diyerek ve aba altından sopa göstererek Körfez ülkelerinden muazzam miktarda haraç aldılar.

Öte yandan yine aynı senaryo gereği Afganistan'ı ve bütün Orta Asya'yı kontrol altına alarak o bölgedeki enerji üretimini bütünüyle ele geçirmek istediler. Bu arada on binlerce Müslüman hayatını kaybetti. Düzinelerle şehirler harabe oldu. Ama Bush oğlu Bush ve onun kazıklı Voyvoda kılıklı arkadaşlarının umurunda mı...

"Bazen Müslümanları kızdırıyorum" diyerek sözde dalgasını geçiyor. Onu yakından tanıyanlar, "aklından zoru var" diyor. Amerikan halkının mühim kısmı da böyle düşünüyor. Yakında Amerika sallanmaya başlayınca geri kalanlar da aynı kanaati taşıyacak. Menfaatleri uğruna canavarlaşan bir şebekenin nasıl kendilerini kandırdıklarının, nasıl koca Hıristiyan dünyasını Yahudilerin haris emellerinin kölesi haline getirdiklerinin farkına varacak.

Bu devran böyle gitmez Bush Efendi! Pek yakında senin ve kan içici ortaklarının keyfi kaçacak. Amerika, İngiltere ve işbirlikçileri bir dilim ekmeğe muhtaç olduklarında, onların yardımına yine Müslümanlar koşacak. Bizim inancımıza göre, gayr-ı Müslim de olsalar, dünyanın herhangi bir yerinde açlık çeken insanlar oldu mu, İslam devleti onlara yardım ulaştırır, onları o açlık ızdırabından kurtarmaya çalışır.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe, yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Milsan Basın Sanayii A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazıların bir kısmı sadece Milli Gazete tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak ve milligazete.com.tr’ye aktif link verilerek alıntılanabilir.