Nedim Odabaş Seçim sistemi üzerine
Meryem Nida Yıkalım, yıkılası ne varsa!
Şakir Tarım Okşayan elin kıymetini bilmeyenler
Dr. Necmettin Çalışkan 30 Mart mahalli seçimleri
Doç. Dr. Mehmet Seyfettin Erol “Suriye İslam Meclisi” Ya da Bir Politikanın “İflası” mı?
Mevlüt Özcan Kutlu izdivacın anatomisi
Cevat Akkanat Hezarfen Bir Şair ve Kitabı
Sadettin İnan Tek umutları Cumhurbaşkanlığı seçimleri!
Gülay Pınarbaşı Mutluluğun ve sevginin haritası
Fatma Tuncer İnsanın iki çıkmazı

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv Anasayfam Yap
Karakter Boyutu
Üç sîma, üç beyanat (3) Müslümanları kızdırıyormuş!
Üç sîma, üç beyanat (3) Müslümanları kızdırıyormuş!
12 Mayıs 2006 Cuma 10:15
Üç sîma, üç beyanat (3) Müslümanları kızdırıyormuş!

Amerika'nın başındaki bela geçenlerde Bild'e konuşmuş."Bazan Müslümanları kızdırıyorum" diyor ve aklınca ironik bir üslupla beyanatına devam ediyor. Amerikalıların mühim bir kısmına göre o "kafadan kontak" biri. Yahudilerin oyuncağı olmuş bir paranoyak... Hayalinde milyonlarca Müslümanları öldürmek var. Zira mensubu olduğu Evangelizme göre, Yahudilerin Nil'den Fırat'a kadarki topraklarda Büyük İsrail'i kurmaları için bu şart. Ondan sonra Yahudiler de kendilerine tabi olacak ve dünyaya hâkim olacaklar.

Bush'tan bahsediyoruz. Daha doğrusu Bush oğlu Bush'tan. Bunun babası da  binlerce Müslümanı öldürmüştü. Kendisi babasının rekorunu egale etmek istiyor.

Bush oğlu Bush, "Bazan verdiğim mesajlarla istemediğim yanlış sinyaller gönderiyorum. Bu da Müslüman dünyasında tepkilere neden oluyor." Diyor. Irak'a saldırmadan önce bu saldırının bir "Haçlı seferi" olduğunu söylemesi gibi...

Bu sima gerçekte sözlerinden çok icraatlarıyla İslam dünyasını kızdırmakta. Önce adamlarıyla birlikte "11 Eylül provokasyonu"nu tezgahladı. "İki binayı feda ederiz, 11 ülkeyi alırız" taktiğini uygulamaya koyarak; havalanan uçakların kontrolünü ele geçirip malum binalara yönelttiler. Uçakların çarpmasıyla eş zamanlı olarak binaların temellerine yerleştirilmiş patlayıcıları ateşlediler. Ardından yalanları peş peşe sıraladılar. Bu saldırıları Müslümanlara mal etmek istediler. Daha sonra "Irak'ta kitle imha silahları var!" yalanını gerekçe göstererek Irak'a saldırdılar. Irak'ın petrolünün tamamını ele geçirdiler. Öte yandan, "Sizi Saddam belasından kurtardık. Bunun için şu kadar bomba attık, şu kadar masraf yaptık" diyerek ve aba altından sopa göstererek Körfez ülkelerinden muazzam miktarda haraç aldılar.

Öte yandan yine aynı senaryo gereği Afganistan'ı ve bütün Orta Asya'yı kontrol altına alarak o bölgedeki enerji üretimini bütünüyle ele geçirmek istediler. Bu arada on binlerce Müslüman hayatını kaybetti. Düzinelerle şehirler harabe oldu. Ama Bush oğlu Bush ve onun kazıklı Voyvoda kılıklı arkadaşlarının umurunda mı...

"Bazen Müslümanları kızdırıyorum" diyerek sözde dalgasını geçiyor. Onu yakından tanıyanlar, "aklından zoru var" diyor. Amerikan halkının mühim kısmı da böyle düşünüyor. Yakında Amerika sallanmaya başlayınca geri kalanlar da aynı kanaati taşıyacak. Menfaatleri uğruna canavarlaşan bir şebekenin nasıl kendilerini kandırdıklarının, nasıl koca Hıristiyan dünyasını Yahudilerin haris emellerinin kölesi haline getirdiklerinin farkına varacak.

Bu devran böyle gitmez Bush Efendi! Pek yakında senin ve kan içici ortaklarının keyfi kaçacak. Amerika, İngiltere ve işbirlikçileri bir dilim ekmeğe muhtaç olduklarında, onların yardımına yine Müslümanlar koşacak. Bizim inancımıza göre, gayr-ı Müslim de olsalar, dünyanın herhangi bir yerinde açlık çeken insanlar oldu mu, İslam devleti onlara yardım ulaştırır, onları o açlık ızdırabından kurtarmaya çalışır.

kombi fiyatları Kombi kombici den alınır. Kaliteyi ucuza ve uygun ödeme koşulları ile alın. Her marka kombi fiyatları nı görmek ve eca kombi, buderus kombi, airfel kombi, ariston kombi, baymak kombi, viessmann kombi, airfel klima, daikin klima ürünleri burada. Buderus kombi, eca kombi ve kombi fiyatları.kombi
Eskişehir Seri İlanları Sitesi www.eskisehirilan.tk