Cafer Keklikçi Şallı Politika
Şakir Tarım Başkanlık sistemi komedisi
Doğan Bekin Rohingyalı Müslümanların Acı Dramı
Fatma Toksoy Dergiler sokağında (II)
Yusuf Kandemir Tayyip Erdoğan’ın Neşesi, Asgari Ücretlinin Trajedisi
Necati Tuncer Mayıs-Haziran ayları / Kırıldı iktidar fayları
Mustafa İşcan Tarım (Çiftçi) Bağkurundan Emeklilik Koşulları
Mine Alpay Gün Fakirlerin zenginliği
Fatma Tuncer Empati ve hemhal olmak
Mevlüt Özcan Şaban ayını nasıl geçirmeliyiz?

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv
Karakter Boyutu
TRT'de görev değişikliği
TRT'de görev değişikliği
18 Ocak 2014 Cumartesi 17:32
TRT'de Haber Dairesi Başkanı Ahmet Böken'in görevden alınması ve yerine Nasuhi Güngör'ün atanmasının ardından bugün toplam 12 yönetici görevden alındı.

TRT Avaz'dan iki müdür İbrahim Gürkan ve Sedat Kadı görevden alındı.
 
TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanlığı'nda da yine müdür seviyesindeki, Özgür Yılmazkol, Ahmet Torun, Cavit Atasever, Atilla Tuğra, Erol Yüksel, Murat Özköse ve Mustafa İnan görevden alınan isimler oldu.
Yurt Haberler Müdürü Ersin Şamlı ile teknik müdürler Fatih Kapan ve Gökhan Yüksel de görevden alındı.
 
YENİ İSİMLER
 
Görevden alınanların yerine yeni atamalar da gerçekleştirilmeye başlandı. Buna göre, HaberDairesi Başkan Yardımcılıklarına Serhat Akça ve Tarık Akyıldız getirildi.
TRT Haber Koordinatörlüğü'ne Yaşar Köteli, Spor Koordinatörlüğü'ne Abdurrahman Başpınar, TRT Avaz Koordinatör Yardımcılığı'na Murat Akkoç, teknik müdürlüklere İbrahim Eroğlu ve Mehmet Kavas atandı.
 
DEVAM ETMESİ BEKLENİYOR
 
Görevden alınan isimlerin, pasif görevlere atandıkları, TRT'de yönetici düzeyindedeğişikliklerin devam etmesinin de beklendiği öğrenildi.

HABER ETİKETLERİ: TRT, görev, değişikliği,

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe, yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Milsan Basın Sanayii A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazıların bir kısmı sadece Milli Gazete tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak ve milligazete.com.tr’ye aktif link verilerek alıntılanabilir.

YORUMLAR Toplam (4) adet yorum yapılmıştır
Davut titiz - Su nekadar isindi sözü nereden geliyor.?
Bir kurbagayi sicak suya koyarsaniz oradan ziplayip kacar, ama onu önce soguk suya koyup alttan isitmaya baslarsaniz su kaynayana kadar fark etmez ölür. Toplumlarda böyledir asimile olmamak ,kaybolmamak icin suyun nekadar isindigini kontrol etmek gerekir...... Vesselam. Viyanadan kucak dolusu selamlar Milli gazete ailesi
rahat batti - bakanlık da gitti
ben gülen' i önümüzdeki seçimlerden sonra pensilvanya' dan alıp getirip kabine dışından millî eğitim bakanı yapacaktım. ama adam rahat durmuyor ki!
Hasan Koc - türkiyede artik hicbirsey normal deyil
Türkiyede tamgaz insan beyni yikaniyor. Bunu farkedenlerde görevlerinden aliniyorlar. Farkettiyseniz son zamanlarda TRT de Israil lobisi görevde... buna karsi cikanlarda bana göre görevlerinden aliniyor.
berkant gizemli - bu tayinler normaldır.
savcıların ve emniyetin zamanlaması uygun olmadı.yoksa nakillerin yapılmasında çok faideler vardır.