Prof. Dr. Ata Atun Lapta-Girne Minibüsleri
Nedim Odabaş Önü alınamaz gidiş
Osman Aytekin Dizi filmler ve Kapadokyaya yakışmayan bir dizi
Şakir Tarım Kudüsü yahudileştirme süreci
Ekrem Şama Gıygıdının Sesi
Mustafa Yıldırım Akıllı telefonum bana yeter
F.yılmaz Altınöz Ayak İzlerimiz
Ali Büyükçapar Bilgi İle Ne Olmaz
Ali Haydar Haksal İnsanlığın ölümü, benim ölümüm
Mahmut Toptaş Cehennem Devine Çocuk Kaptırmayalım

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv Anasayfam Yap
Karakter Boyutu
TRT'de görev değişikliği
TRT'de görev değişikliği
18 Ocak 2014 Cumartesi 17:32
TRT'de Haber Dairesi Başkanı Ahmet Böken'in görevden alınması ve yerine Nasuhi Güngör'ün atanmasının ardından bugün toplam 12 yönetici görevden alındı.

TRT Avaz'dan iki müdür İbrahim Gürkan ve Sedat Kadı görevden alındı.
 
TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanlığı'nda da yine müdür seviyesindeki, Özgür Yılmazkol, Ahmet Torun, Cavit Atasever, Atilla Tuğra, Erol Yüksel, Murat Özköse ve Mustafa İnan görevden alınan isimler oldu.
Yurt Haberler Müdürü Ersin Şamlı ile teknik müdürler Fatih Kapan ve Gökhan Yüksel de görevden alındı.
 
YENİ İSİMLER
 
Görevden alınanların yerine yeni atamalar da gerçekleştirilmeye başlandı. Buna göre, HaberDairesi Başkan Yardımcılıklarına Serhat Akça ve Tarık Akyıldız getirildi.
TRT Haber Koordinatörlüğü'ne Yaşar Köteli, Spor Koordinatörlüğü'ne Abdurrahman Başpınar, TRT Avaz Koordinatör Yardımcılığı'na Murat Akkoç, teknik müdürlüklere İbrahim Eroğlu ve Mehmet Kavas atandı.
 
DEVAM ETMESİ BEKLENİYOR
 
Görevden alınan isimlerin, pasif görevlere atandıkları, TRT'de yönetici düzeyindedeğişikliklerin devam etmesinin de beklendiği öğrenildi.

HABER ETİKETLERİ: TRT, görev, değişikliği,

YORUMLAR Toplam (4) adet yorum yapılmıştır
Davut titiz - Su nekadar isindi sözü nereden geliyor.?
Bir kurbagayi sicak suya koyarsaniz oradan ziplayip kacar, ama onu önce soguk suya koyup alttan isitmaya baslarsaniz su kaynayana kadar fark etmez ölür. Toplumlarda böyledir asimile olmamak ,kaybolmamak icin suyun nekadar isindigini kontrol etmek gerekir...... Vesselam. Viyanadan kucak dolusu selamlar Milli gazete ailesi
rahat batti - bakanlık da gitti
ben gülen' i önümüzdeki seçimlerden sonra pensilvanya' dan alıp getirip kabine dışından millî eğitim bakanı yapacaktım. ama adam rahat durmuyor ki!
Hasan Koc - türkiyede artik hicbirsey normal deyil
Türkiyede tamgaz insan beyni yikaniyor. Bunu farkedenlerde görevlerinden aliniyorlar. Farkettiyseniz son zamanlarda TRT de Israil lobisi görevde... buna karsi cikanlarda bana göre görevlerinden aliniyor.
berkant gizemli - bu tayinler normaldır.
savcıların ve emniyetin zamanlaması uygun olmadı.yoksa nakillerin yapılmasında çok faideler vardır.
Ölüm kusan tanklar, toplar kimin eseri Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Türk askerine sınır ötesinde operasyon yetkisi veren tezkereyi sert bir dille eleştirdi. İzmir İl Teşkilatının Balçova Termal Otelde yapılan 5. Olağan Kongresine katılan Kamalak, iktidarın tezkere konusunda büyük yanlış yaptığını ve kendilerini uyardığını kaydetti.
Çiniyi Kütahya'dan Dünyaya Taşıyoruz 1992 yılında Kütahyada faaliyet göstermeye başlayan AYK Kütahya Çini şimdiye kadar 1500ün üzerinde cami için çini tasarımı ve uygulaması gerçekleştirdi.
Türkiye'nin ilk 'yerli alpaka'sı doğdu Selçuk Üniversitesinin yürüttüğü bilimsel bir proje kapsamında Avustralya'dan Türkiye'ye getirilen alpaka develerinden biri doğum yaptı.
Gazeteci Yazar Prof. Dr. Seyfettin Gürsel yoğun bakımda Gazeteci yazar ve Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi (BETAM) Direktörü Prof. Dr. Seyfettin Gürsel, dün geçirdiği beyin kanamasının ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Gürsel'in kritik süreci atlatması bekleniyor.
Ege Denizi'nde 51 kaçak göçmeni kurtarıldı Yüksek Seçimi Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, "YSK'nın basında çıkan haberlere göre pozisyon belirlemesi düşünülemez. Kaldı ki erken seçimi kararı verecek olan da YSK değildir. YSK'da erken seçim alarmı yoktur" dedi.
AKP'den Vakıfbank'ı kurtarma operasyonu! Hükümetin, bugün Meclise gönderdiği tasarıdan Vakıfbank bombası çıktı.
Eskişehir Seri İlanları Sitesi www.eskisehirilan.tk