Ekrem Şama Gıygıdının Sesi
Mustafa Yıldırım Akıllı telefonum bana yeter
F.yılmaz Altınöz Ayak İzlerimiz
Ali Büyükçapar Bilgi İle Ne Olmaz
Ali Haydar Haksal İnsanlığın ölümü, benim ölümüm
Mahmut Toptaş Cehennem Devine Çocuk Kaptırmayalım
Zeki Ceyhan Arınç da kervana katıldı!
Kemal Belgin İçimizdeki en büyük!
Abdülkadir Özkan Haçlıların Kürt sevgisine aldanmamak gerekir
Doç. Dr. Mehmet Seyfettin Erol Değerli Yalnızlıktan Tehlikeli Yalnızlığa!

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv Anasayfam Yap
Karakter Boyutu
'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz!
'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz!
29 Mart 2014 Cumartesi 10:58
Ahmet Hakan'dan gündeme bomba gibi düşen Suriye planında dinlenildiğini farkedemeyen devlet yetkililerine sert eleştiriler: 'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz'

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, gündeme bomba gibi düşen 'Suriye Planı'na ilişkin ses kaydı ile ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı. 

Ses kayıtlarının sızdırılmasına karşı önlem alamadıkları gibi şikayetvari açıklamalarda bulunan yetkililere 'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz?' diye soran Ahmet Hakan'ın bu yazısı çok ses getireceğe benziyor.

İşte Hakan'ın o yazısı:

KAYNAK: HÜRRİYET

HABER ETİKETLERİ: Ahmet Hakan, devlet, dinleme, Suriye Planı,

YORUMLAR Toplam (4) adet yorum yapılmıştır
yahya yayla - ayar bozuk şiraze kaçık
İSTANBUL DA AKP MİTİNGİNE ULAŞIM BEDAVA SAADET PARTİSİNE PARALI İTİRAZ EDENE SALDIRI YAPILIYOR BU TALİMATI VEREN KİMSE ARTIK ONA DEMOKRASİ EŞİKLİK HİKAYESİ OKUMUYORUM BU AHLAKSIZLIĞIN DBİDİR EN BÜYÜK HIRSIZLIKTIR BELGELİ HAŞHAŞİLİK BUDUR!!!
yahya yayla - hasansuatkarakaya! ya
kendilerini hep çok bilen her yaptıklarını en doğru sanan vazgeçilmez olduklarını hezeyanına kapılanlar... 12 yıldır bu millet size her imkanı verdi sizde hiç utanma arlanma olmadığından artık size tavsiye para etmiyor hak etmediğiniz makamları imkanları kullanıyor ülkeyi felakete sürüklüyorsunuz kendinizi sorgulamanız ve nerede hata yaptık demek yerine her kokuşan durumda karşı taraf suçlu siz masun def olun milletin baş belaları!!!!
hasansuatkarakaya - AYDIN YAZARMI? OLDUN!
BEN EVİMİ ÇELİK KAPILARLA,PENCERELERİ DEMİRLERLE KAPATTIM AMMA!HIRSIZ GENEDE ÇALDI.ŞİMDİ DEVLETİN ADAMLARI KENDİLERİNE GÜVENİLEREK VAZİFE VE MAKAM VERİLMİŞSE!VE BUNLAR SENİ ARKADAN BİÇAKLAYIP BU TÜR VATANA İHANET OLAN İŞLERİ DIŞARIYA SIZDIRMIŞSA!BURADA DEVLETİN GAFLETİ Mİ ARANIR, ÇOK MİKTARDA POLİS VE MÜDÜRLERİ DEVLET DEĞİŞTİRİRKEN,ONLARIDA TENKİT EDİYORDUNUZ;SIRF AHKAM KESMEK İÇİN YANGINA KÖRÜKLE GİTMENİ !DEVLET ASLA UNUTMAZ. ADAM GİBİ ADAM OL VE ADAM GİBİ YAZ!!
rahsana sefaat - ecoya şefaat
Eski arkadaşlardan bâzıları, o zamanlar, Gülen kasetleri dinlediğimizde bizimle gır gır geçer, eğlenirlerdi.Çok gülerlerdi! Ne zaman ki Gülen dünyevîleşti ve biz onu terkettik; onlar ise hızlı Gülenci olup, 'medet yaaa!' dediler!
Eskişehir Seri İlanları Sitesi www.eskisehirilan.tk