HÜSEYİN AKIN Her İnsanın İçinde Bir 28 Şubat Vardır!
İshak Beyazay Türkiye Uyanıyor Yazı Dizisi: Bir Rüya Nasıl Bitti? – 1
Şakir Tarım Asrın Liderinin İslam Birliği Azmi
Nedim Odabaş 28 Şubat gerçekleri
Mehtap Kayaoğlu Üniversite sınavı öncesi ebeveynler için önemli hatırlatmalar!
Ahmet Anapalı Caber Kalesi ve Süleyman Şah Gerçeği
Reşat Nuri Erol Erbakan Hocanın demokrasiye büyük katkısı
Ali Haydar Haksal Bugün var isek yarın var oluruz
Adnan Öksüz Muhteşem toplantıdan farklı bir ayrıntı
Mahmut Toptaş Allahı Tanımak

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv
Karakter Boyutu
'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz!
'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz!
29 Mart 2014 Cumartesi 10:58
Ahmet Hakan'dan gündeme bomba gibi düşen Suriye planında dinlenildiğini farkedemeyen devlet yetkililerine sert eleştiriler: 'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz'

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, gündeme bomba gibi düşen 'Suriye Planı'na ilişkin ses kaydı ile ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı. 

Ses kayıtlarının sızdırılmasına karşı önlem alamadıkları gibi şikayetvari açıklamalarda bulunan yetkililere 'Siz nasıl devlet yönetiyorsunuz?' diye soran Ahmet Hakan'ın bu yazısı çok ses getireceğe benziyor.

İşte Hakan'ın o yazısı:

KAYNAK: HÜRRİYET

HABER ETİKETLERİ: Ahmet Hakan, devlet, dinleme, Suriye Planı,

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe, yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Milsan Basın Sanayii A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazıların bir kısmı sadece Milli Gazete tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak ve milligazete.com.tr’ye aktif link verilerek alıntılanabilir.

YORUMLAR Toplam (4) adet yorum yapılmıştır
yahya yayla - ayar bozuk şiraze kaçık
İSTANBUL DA AKP MİTİNGİNE ULAŞIM BEDAVA SAADET PARTİSİNE PARALI İTİRAZ EDENE SALDIRI YAPILIYOR BU TALİMATI VEREN KİMSE ARTIK ONA DEMOKRASİ EŞİKLİK HİKAYESİ OKUMUYORUM BU AHLAKSIZLIĞIN DBİDİR EN BÜYÜK HIRSIZLIKTIR BELGELİ HAŞHAŞİLİK BUDUR!!!
yahya yayla - hasansuatkarakaya! ya
kendilerini hep çok bilen her yaptıklarını en doğru sanan vazgeçilmez olduklarını hezeyanına kapılanlar... 12 yıldır bu millet size her imkanı verdi sizde hiç utanma arlanma olmadığından artık size tavsiye para etmiyor hak etmediğiniz makamları imkanları kullanıyor ülkeyi felakete sürüklüyorsunuz kendinizi sorgulamanız ve nerede hata yaptık demek yerine her kokuşan durumda karşı taraf suçlu siz masun def olun milletin baş belaları!!!!
hasansuatkarakaya - AYDIN YAZARMI? OLDUN!
BEN EVİMİ ÇELİK KAPILARLA,PENCERELERİ DEMİRLERLE KAPATTIM AMMA!HIRSIZ GENEDE ÇALDI.ŞİMDİ DEVLETİN ADAMLARI KENDİLERİNE GÜVENİLEREK VAZİFE VE MAKAM VERİLMİŞSE!VE BUNLAR SENİ ARKADAN BİÇAKLAYIP BU TÜR VATANA İHANET OLAN İŞLERİ DIŞARIYA SIZDIRMIŞSA!BURADA DEVLETİN GAFLETİ Mİ ARANIR, ÇOK MİKTARDA POLİS VE MÜDÜRLERİ DEVLET DEĞİŞTİRİRKEN,ONLARIDA TENKİT EDİYORDUNUZ;SIRF AHKAM KESMEK İÇİN YANGINA KÖRÜKLE GİTMENİ !DEVLET ASLA UNUTMAZ. ADAM GİBİ ADAM OL VE ADAM GİBİ YAZ!!
rahsana sefaat - ecoya şefaat
Eski arkadaşlardan bâzıları, o zamanlar, Gülen kasetleri dinlediğimizde bizimle gır gır geçer, eğlenirlerdi.Çok gülerlerdi! Ne zaman ki Gülen dünyevîleşti ve biz onu terkettik; onlar ise hızlı Gülenci olup, 'medet yaaa!' dediler!