Fatma Tuncer Küresel Sihirbazlar ve Filistin
Mine Alpay Gün Cennetin değişen muhitleri
Doğan Bekin Erdoğan’a Verilen ve Geri İstenen Üstün Cesaret Ödülü’nün Gerekçesi
Fatma Toksoy İmam Malik’in Bize Bıraktığı Miras: La Edri – 6 La Edri Sığınağındaki Hazine
Uğur Civelek Kılavuzu karga olanlar çok dikkatli olmalı!..
Şakir Tarım Saadet Partisi Seçimde Ne Yapacak?
Mevlüt Özcan M. Kemal Atatürk döneminde hazırlanan kaynaklarda cihat
Cafer Keklikçi Müslümanların Gazze Ciddiyetsizliği
Mustafa Özcan Hırs ile kalkan zarar ile oturur
Mahmut Toptaş Küçük görünen büyük işler

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv Anasayfam Yap
Karakter Boyutu
Sağlık turizmine dev yatırım
Sağlık turizmine dev yatırım
04 Şubat 2014 Salı 00:21
ASKON Grup Yatırım A.Ş. kuruluşu olan Taraklı Termal, sağlık ve eğlenceyi bir arada sunarak keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Sağlık ve turizm sektöründe uluslararası marka olma yönünde ilerleyen Taraklı Termal, bin 300 daire, 31 bin 200 devre mülk ve sosyal tesislerden oluşuyor. Projenin değeri ise yaklaşık 400 milyon lira.

Bedesten mimarisi örnek alınarak tasarlanan Osmanlı çarşısında restoran, kuaför, lostra salonları, nargile cafe ve mağazalar bulunuyor. Yine masa tenisi, bilardo, masa hokeyi, tarihi ipekyolu turları, bisiklet turları, ATV safarileri, paintball gibi aktiviteler de yer alıyor. Öte yandan aquapark ile bay ve bayanlar için ayrı yüzme havuzları mevcut. 10 bin metre kareli SPA merkezindeki geleneksel ve modern hamamlar, saunaları ile de dikkat çeken Taraklı Termal, 1100 kişilik konferans salonu, 300 kişilik seminer salonu ve 2 adet 250 kişilik seminer salonuyla iş dünyası için önemli bir merkez konumu olma özelliği taşıyor.

Suyu Şifa Veriyor

İnsan sağlığı açısından son derece önemli olan kalsiyum, sülfat, sodyum, magnezyum, nitrat, potasyum, mangan, demir gibi mineraller termal suyun içinde bol miktarda bulunuyor. Tüm bunların romatizmal ve cilt hastalıklarının tedavisinde faydalı olduğu belirtiliyor.   

 

Fizik Tedavi Merkezi De Açılacak

Tesisin içerisine 2015 yılında açılması planlanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Fizik Tedavi ve Dermatoloji bölümleri ile hizmet verecek ve 24 saat ambulans hizmeti sağlayacak.

HABER ETİKETLERİ: Sağlık, turizmine, dev, yatırım,

Eskişehir Seri İlanları Sitesi www.eskisehirilan.tk