Ekrem Şama Gıygıdının Sesi
Mustafa Yıldırım Akıllı telefonum bana yeter
F.yılmaz Altınöz Ayak İzlerimiz
Ali Büyükçapar Bilgi İle Ne Olmaz
Ali Haydar Haksal İnsanlığın ölümü, benim ölümüm
Mahmut Toptaş Cehennem Devine Çocuk Kaptırmayalım
Zeki Ceyhan Arınç da kervana katıldı!
Kemal Belgin İçimizdeki en büyük!
Abdülkadir Özkan Haçlıların Kürt sevgisine aldanmamak gerekir
Doç. Dr. Mehmet Seyfettin Erol Değerli Yalnızlıktan Tehlikeli Yalnızlığa!

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv Anasayfam Yap
Karakter Boyutu
Hayalinizdeki ev için Gold House yeter
Hayalinizdeki ev için Gold House yeter
15 Şubat 2013 Cuma 00:18
Gold House, İkitelli Keresteciler sitesinde bir yapı market. Eviniz için Adan Zye her şeyi bulabileceğiniz, çok uygun fiyatlarla tedarik edebileceğiniz, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu market, Altıniş Grupun marka zincirlerinden birisi.

 

Nedim Odabaş

Gold House, İkitelli Keresteciler sitesinde bir yapı market. Eviniz için A’dan Z’ye her şeyi bulabileceğiniz, çok uygun fiyatlarla tedarik edebileceğiniz, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu market, Altıniş Grup’un marka zincirlerinden birisi. Altıniş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güneş, yapı market sektöründe yabancı sermayenin ağırlıklı olduğunu belirterek, kendilerinin zorlu bir sürece talip olduklarını ve şu ana kadar kalite ve marka konseptiyle Gold House’u marka bilinirliliğine kavuşturduklarını söylüyor.

Altıniş Grup’un 1980 yılında ağaç torna atölyesiyle yola çıktığını, Altıniş Ahşap Sanayi ünvanıyla ahşap torna oyma atölyesiyle sektöre giriş yaptıklarını ifade eden Güneş, 1990 yılında hırdavat ve yapı sektörüne giriş yaptıklarını, 2000’li yıllarda ise Keresteciler Sitesi’nde Altıniş Yapı Marketlerinin ikinci şubesini açtıklarını ifade ediyor. 2002 yılında IMG Dış Ticaret firmasını kurarak yaklaşık 40 ülkeye ihracat yapmaya başladıklarını, 2004 yılında ise memleketleri olan Çankırı Çerkeş’te Altıniş Entegre’yi kurarak üretim sektörüne adım attıklarını kaydeden Güneş, “2009 yılında da bizim için çok önemli bir proje olan uluslararası bir firma olarak Altınev Yapı Mağazacılık şirketini kurarak ve Gold House markasının patentini alarak hayalimizdeki yapı market ve alışveriş merkezini oluşturduk. Gold House markasını uluslararası bir marka yapma adına çalışmalarımız devam etmektedir” diye konuştu.

Sektörde yerli bir firma olarak bulunmanın dezavantajlarını kırabilmek için çalışmalar yaptıklarını belirten Güneş, “Müşteri potansiyeli bizi bu noktaya getirdi. Biz Anadolu sermayesinin temsilciliğini yapıyoruz. En büyük yardımcımız Rabbimiz. Sektörde marka konseptimizi ve marka bilinirliliğimizi daha yukarılara çıkarmak ve öncü olabilmek için altyapı çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Amaç 1 milyonun üzerindeki illerde mağazalar açmak

Konsept ilk mağazalarını İkitelli Keresteciler Sitesi’nde açtıklarını, bundan sonra hedeflerinin ise nüfusu 1 milyonun üzerinde olan illerde zincir mağazalar açmak olduğunu ifade eden Güneş, “Bizim sistemimiz franchising sistemine çok uygun. Bu konseptle şimdiye kadar bize müracaat eden ve bu sistemle markamızı şehirlerine taşımak isteyenler çıktı. Bu noktada ince eleyip sık dokuyoruz. Çözüm ortaklarımızın yapısına, sektördeki gücüne, bulundukları yerlerdeki güvenilirlik normuna çok dikkat ediyoruz. Franchising sistemini tamamen oturtmadan bunu yapmak istemiyoruz” açıklamasını yaptı.

Güneş, Gold House yapı marketlerinde piyasanın tanınmış tüm yapı ürünlerinin bulunabildiğini ifade ederek, “Bu projedeki hedefimiz amatör bir ev hanımından, bir mimardan, bir mühendisten, endüstriyel bir inşaat firmasına kadar herkesin inşaat, ev malzemelerini bulabileceği kapasitede ve çeşitlilikte bir konsepti oluşturmaktı. Ve bunu fazlasıyla başardık. Gold House’da şunu söylüyoruz: ‘Hayalinizdeki evi bizimle oluşturun’.”

 

 


Eskişehir Seri İlanları Sitesi www.eskisehirilan.tk