Mustafa Yıldırım Abdurrahman Fidan ve ayakta ölmek
Dr. Necmettin Çalışkan Suriyeli Mülteciler!
Meryem Nida AGD İle Yaz Bir Başka
Cevat Akkanat Şair ile müteşair arasındaki tecnis
Doç. Dr. Mehmet Seyfettin Erol İsrail’den “Cambaza Bak Cambaza” Oyunu mu?
Sadettin İnan İsrail Tohumu!
Mevlüt Özcan İnsanlığı tehdit eden hastalık: MODA
Yusuf Ünlü Düzenin Çöküşü
Adnan Öksüz Yeni bir küskünler hareketi mi?
İbrahim Veli Bumerang siyaseti sonunda milleti vurur

Gazete Abonelik Temsilcilikler Arşiv Anasayfam Yap
Karakter Boyutu
Ataşehir’de Necmettin Erbakan Parkı
Ataşehir’de Necmettin Erbakan Parkı
04 Aralık 2013 Çarşamba 01:04
Ataşehir Belediyesi yeni yaptrdığı parkın ismi için anket yaptırdı.

HABER MERKEZİ

Ataşehir halkı park için Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ismini uygun gördü. Ataşehir Belediyesi, Ferhatpaşa Mahallesi’nde yaptırdığı parkın adını belirlemek için mahallede anket yaptırdı. Ankette Necmettin Erbakan ismi en önde çıktı. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, vatandaştan gelen talep üzerine dev parka Necmettin Erbakan’ın adını verdi.

İlgezdi, “Ben hizmette parti ayrımı yapmıyorum. O parka verilecek ismi vatandaşa bıraktım. Onlar da Erbakan Hoca’nın adını uygun görmüşler. Erbakan Hoca Türkiye için çok önemli bir isim. İsminin Ataşehir’de yaşayacak olması da çok önemli. Biz burada yaptığımız her parka vatandaştan gelen öneriler sonucu isim veriyoruz. “ diye konuştu. Ferhatpaşa Mahallesi’nde 20 dönümlük alanda kurulan park kompleksinde çok sayıda sosyal faaliyet alanı bulunuyor.

HABER ETİKETLERİ: Ataşehir, Necmettin, Erbakan, Parkı,

Çünkü Sen Batılsın ...ve “Topal bir sineğe yenilen Nemrud” gibisin!
Bahane üretip saldırıyor Muhammed ed-Dıyf’ın kızı ve eşinin İsrail’in Gazze Şeridi’ne düzenlediği hava saldırısında şehit edildi.
Gerilim artacak endişesi Suriye’deki iç savaştan kaçıp Türkiye’ye sığınan Suriyeli mültecilerle yerli halk arasında yaşanan gerginlikleri değerlendiren Saadet Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Karalar, Gaziantep’te yaşayan Suriyeli sayısının resmi olarak 220 bin olduğunu ancak bu sayının kaçaklarla beraber tahmini 350-400 bin civarında olduğunu söyledi. Karalar, “Yaklaşık 400 bin Suriyelinin bulunduğu ilimizde öyle 8-10 otobüs mülteciyi başka illere sevk etmekle bu durum çözülmez” şeklinde konuştu.
7 Yaşındayım Namaza Başlıyorum Eskişehir’de 7 yaşındaki çocukları namaz kılmaya teşvik etmek ve onlarda namaz bilinci oluşturmak amacıyla Odunpazarı Müftülüğü tarafından “Namaza Başlıyorum” etkinliği yapıldı. Etkinlik kapsamında Eskişehir Reşadiye Camii’nde “Namaza Başlama Merasimi” gerçekleştirildi.
FLAŞ: Bu kez IŞİD karıştı ! Irak'ın Enbar vilayetinde, IŞİD terör örgütü üyesi 2 kişinin, diğer militanlarla tartışmalarının ardından düzenledikleri intihar eyleminde 17 militanın öldüğü bildirildi.
Kılıçdaroğlu ve İnce'ye rakip mi geliyor? CHP 5-6 Eylül'de yapılacak 18. olağanüstü kurultaya hazırlanırken gözler CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın atacağı adıma çevrildi.
Eskişehir Seri İlanları Sitesi www.eskisehirilan.tk