Sağlıklı ve huzurlu tatilin adresi altınoluk Beyza Hotel

Sağlıklı ve huzurlu tatilin adresi altınoluk Beyza Hotel?

Sağlıklı ve huzurlu tatilin adresi altınoluk Beyza hotel?

Çoğu zaman güneşe hasret kalırız kış aylarında.. Denize özlem yaz aylarını iple çektirir bize… Fakat biliyoruz ki, asıl ihtiyacımız huzurdur. Huzurlu bir ortamda ciğerlerimize çekeceğimiz temiz havayı hiçbir şeye değişmeyiz….

Ahmet ÇEKİN‘İN HABERİ

Yorucu ve yoğun bir yılın hiç değilse bir haftasında ruhen ve bedenen dinleneceğimiz bir tatil mekânı arayışı hep zihnimizin bir köşesinde vardır…  Öyle bir arayıştır ki bu, ikinci yuvamız olsun deriz… Öyle bir arayıştır ki bu, tatilde yorulmak değil dinlenmek isteriz…

Ege sahillerinin incisi, doğal oksijen deposu Altınoluk’ta size huzur dolu, güvenli ve sağlıklı bir tatil sunan. Kaz dağlarının oksijeni ve denizi sizinle buluşturan, nem oranı sıfıra yakın havasıyla size kapılarını aile sıcaklığıyla, güler yüzüyle açan ikinci yuvanız Beyza hotel olsun

Beyza 2014 sezona başlarken baştan aşağı yeniledi… Doğal güzelliklerine estetik ve konfor kattı. Şimdi, evinizi aratmayacak sıcaklıkta, bol oksijenle birlikte huzuru solumaya ne dersiniz? Nem yok, güneş yakıcı değil.. Deniz ayaklarınızın altında.. Peki ne dersiniz, denizle bütünleşen palmiye kafesinde bal telveli Türk kahvenizi Türk Halk Müziği eşliğinde keyifle yudumlamaya…

Deniz manzaralı Restoran’da sabah öğle ve akşam açık büfe Türk mutfağının seçkin menülerini tadıyor olmanın ayrıcalığı da sizin için Tadı damağınızda kalacak bir tatil mi… O halde tek adres Beyza Hotel

İki ve üç kişilik olarak tasarlanmış odaları yepyeni konfor konseptiyle evinizin tatile açılan yeni yüzü olacak. Odalarınızın iç konforu deniz ve havuz manzarasıyla bütünleşince Egenin yakamozlarını seyre dalacaksınız. Özel güvenlik personelimiz 24 saat Beyza Hotel ailesini koruyor olacak.. Özel üçbin metrekarelik aquaparkı ile bayanlar kendilerini daha bi özel hissedecek. Çocuklarımızı da unutmadık. Tatlı ve deniz suyu olmak üzere iki ayrı havuz, oyun parkları, profesyonel öğretmen gözetiminde kreş hizmetleri hem çocuklar hem de ebeveynler için tatilin anlamına anlam katacak. Gün boyu ve akşam animasyonları hem çocukları hem de büyüklerin cazibe merkezi olacak… Sauna, spor salonu, market ve diğer sosyal alanlarımız bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek. Sakin ve yaşam tarzınıza uygun bir tatil mi?.…istiyorsunuz  işte adres  Beyza Hotel’e hoş geldiniz…

Klimalı kapalı ortamlara mahkûm olmayacak, Hiç terlemeyecek, Dünyanın oksijeni en bol bölgesinde temiz havayla buluşacak, Huzuru Beyza Hotel’de bulacaksınız…

Tatil ayrıntılarda saklıysa eğer, Beyza Hotel size bütün ayrıntıları yaşatacak.

Unutamayacağınız, rüyanın da ötesinde yaşayacağınız bir tatil mi?

İkinci yuvanıza beyza hotel olsun ,Ege sahillerinin incisi, doğal Oksijen deposu Altınoluk’ta

Kaz dağlarının eteğinde, Denize sıfır… Unutmak istemeyeceğiniz anları yaşamak için yerinizi ayırtmayı, büyük Beyza Hotel ailesine katılmayı geciktirmeyin….

Sizleri, havası, suyu ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken; hem dağ hem de deniz turizminde ön plana çıkmış Edremit Körfezi‘nin incisi Oksijen cenneti AltınoluK’a davet ediyoruz.

En yüksek sıcaklıkta bile yüzde sıfır nem oranına sahip tatil beldemizde; sıcaklardan bunalmadan, klimalı kapalı alanlara hapsolmadan dilediğiniz o mis gibi temiz deniz ve dağ havasını soluyarak tatil yapabilirsiniz.

Doğal bir sağlık merkezi olan körfezdeki bu cennette aradığınız huzuru bulacaksınız. Yoğun şehir trafiğinden çok uzaklarda; ormanda ya da sahil boyunda yapacağınız yürüyüşlerle kaybettiğiniz enerjinizi yeniden yakalayabilirsiniz. Deniz, kara ve dağ turlarıyla hem şimdiki zamanın doğal güzelliklerinin hem de geçmişin tarihi güzelliklerinin içinde nezih yolculuklar yapabilirsiniz.

Siz de geceleri şehrin şatafatlı ışıklarını değil de; deniz manzarası eşliğinde yıldızları seyretmek istiyorsanız ilk durağınız Altınoluk Beyza Otel olmalı. Oksijen oranıyla Dünyada ikinci sırayı almış; balıkları çıplak gözle izleyebileceğiniz kadar berrak bir denize sahip tek yer Altınoluk‘ta sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Turizmin göz bebeği Altınoluk beldemizdeki denize sıfır BEYZA HOTEL; evinizden sonraki ikinci yuvanız olan tek alternatif oteldir. BEYZA HOTEL, kimsenin sizi ötekileştirmediği, huzurlu, sakin ve samimi olan özgürce tatil yapmak isteyen herkesi birleştiren tek noktadır.

Eğer siz de bunaltıcı yaz sıcaklarında terlemeden, klimalı otel odalarına hapsolmadan, ön yargılılardan uzak, kendi doğrularınızdan şaşmadan tatilin tadını çıkarmak istiyorsanız; BEYZA HOTEL‘i tercih etmelisiniz. Günlük, doğal, sağlıklı ürünlerle beslenmeyi, temizliği ve ahlaki değerlere saygıyı hedef alan otelimizde güneşe, denize ve oksijene doyacaksınız.

Plajında sadece kendi otel misafirlerini ağırlayan Türkiye‘de tek olan BEYZA HOTEL‘de gözlerden uzak huzurlu bir tatil sizleri bekliyor. Anlaşmalı olduğumuz turlarla doğal ve tarihi güzellikleri ayağınıza getiren BEYZA HOTEL; siz misafirlerimizi, aileniz ve dostlarınızla beraber keyifli bir tatille buluşturmaktan onur duyar.

Beyza hotel, bay ve bayan ayrı havuzları, Beach Volley sahası, özel otoparkı, 24 saat sıcak su, direkt telefon bağlantısı, uydu TV, klima, market, çocuk oyun alanı, mini club gibi farklı alan ve sosyal donatılarıyla hizmet sunan Beyza Hotel bu sezon 11. Yıllık tecrübe ile misafirlerini en iyi hizmeti veriyor.

Tecrübeli şefleri nezaretinde 300 kişilik deniz manzaralı açık büfe restoran ile denize sıfır sahil kafede nargile, semaver çayı, bol telveli Türk kahvesi, halk müziği ve tasavvuf müziği dinletileri ile beraber animasyon ekibi havuz başında gündüz aktiviteleri-oyunlar-ödüllü yarışmalar düzenleniyor.

Sabah deniz manzarası eşliğinde huzurlu bir kahvaltıdan sonra Kaz Dağları‘nın eşsiz güzellikleri içerisinde çok keyifli ve eğlence dolu bir tur ve akşam dönüşte ise körfezin ışıkları, yıldızlar ve yakamoz eşliğinde akşam yemeğini 40 yıl unutamayacağınız kahve ile taçlandıracağınız bir tatil için

ALTINOLUK BEYZA HOTEL diyoruz.

Anlaşmalı oldukları tur şirketleri aracılığı ile tarihi güzellikleri ve efsaneler diyarı Kaz dağlarını misafirlerine tanıtmayı ihmal etmeyen Beyza Hotel -Çanakkale Şehitleri, Kaz Dağları, Bozcaada, Gökçeada, Ayvalık Cunda adaları gibi- tatil anlayışına ayrı bir boyut katmaya özen gösteriyor.

Her şey dâhil, tam tatil hizmeti sunan tesettür turizmin ilklerinden Beyza Otel’de erken rezervasyon kampanya fırsatlarını yakalamak için 0266 396 13 13 nolu telefonu aramak yeterli olacak.

MİLLİGAZETE.COM.TR/ÖZEL

03 Temmuz 2014 - Gündem


Anket

Milli Eğitim sistemini yeterli görüyor musunuz?


YÜKLENİYOR