Yiğit Group İstanbula imzasını Fortisle atacak

Yiğit Group İstanbula imzasını Fortisle atacak

Fortis İstanbul projesinin basın lansmanında konuşan Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, başta Diyarbakır olmak üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 37 yıldır önemli projelere imza attıklarını söyledi. Yiğit Group’un kendi bölgesinde sektöre kazandırdığı değerleri İstanbul’a taşımak istediklerini anlatan Önder Yiğit, Fortis İstanbul’la bu konuda önemli bir adım attıklarını ifade etti. Yiğit Group olarak bugüne kadar gerçekleştirdikleri tüm projelerin her zaman arkasında durduklarını belirten Önder Yiğit, müşteri memnuniyetinde bölgenin lider şirketlerinden biri olduklarını vurguladı.

Küresel bir şirket olmak hedefiyle yeni projelerini İstanbul’da planladıklarını ifade eden Önder Yiğit, Fortis İstanbul ile ilgili proje geliştirme çalışmalarına Eylül 2014’te başladıklarını söyledi. Fortis İstanbul’un hem E5’ten hem de Basın Ekspres Yolu’ndan direkt girişi olması ve toplu taşıma imkânlarıyla projenin ulaşımıyla fark oluşturduğunu belirten Yiğit, “Fortis İstanbul’da hafriyat aşamasının tamamlandı ve temeli de önümüzdeki ay atılacak” dedi.

Metrekaresi 4 Bin 100 Tl

Projenin 14 bin 523 metrekarelik arsa alanı, 69 bin metrekarelik inşaat alanına sahip bulunduğunu söyleyen Yiğit, “Proje, 20’şer katlı üç blok ve 705 konuttan oluşuyor. 58 metrekarelik 1+0, 86 metrekarelik 1+1 A, 90 metrekarelik 1+1 B ve 125 metrekarelik 2+1 olmak üzere dört farklı tipte daire bulunuyor. Tüm dairelerimiz rezidans tapulu olduğu için home ofis olarak kullanılma imkanına sahip olacak. Ayrıca her dairemize ait balkon ve otopark bulunacak. 2016 sonunda teslim edilecek Fortis İstanbul’da metrekare satış fiyatı ise ortalama 4 bin 100 lira olacak” değerlendirmesini yaptı.

Nedim Odabaş

14 Nisan 2015 - GündemYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Milli Eğitim sistemini yeterli görüyor musunuz?

YÜKLENİYOR