WhatsApp daha güvenli hale getiriliyor!

Kullanıcıların bilgilerinin düzgün bir şekilde saklanması için çift aşamadan oluşan kimlik doğrulama özelliği getirilecek. Whats...

Kullanıcıların bilgilerinin düzgün bir şekilde saklanması için çift aşamadan oluşan kimlik doğrulama özelliği getirilecek. WhatsApp Beta sürümü ile güvenlik konusunda tamamen değişerek daha iyi bir hal alacak.

Çok daha farklı bir şekilde çalışacak olan kimlik doğrulama sistemi için kullanıcılar kendilerine 6 haneli birer şifre oluşturabilecek.

Şifre ile birlikte e­posta adresinizi de ekleyerek hesabınızı daha güvenli bir hale getirebileceksiniz.

Telefonunuzu değiştirdiğiniz zaman belirlediğiniz bu güvenlik kodunu yazmadan yeni telefonunuza WhatsApp kuramayacaksınız.

Güvenlik kodunu unutan kullanıcılar ise e­posta adreslerine gelen sıfırlama işlemi ile şifre değişikliği yapabilirler. Yeni gelecek olan bu güvenlik sistemini Ayarlar bölümüne girip, çift aşamalı kimlik doğrulamaya girerek etkinleştirmeniz gerekecek.

Yeni WhatsApp hesabı oluşturacak olan herkes buözelliği zorunlu olarak kullanmak durumunda kalacak..

Kendi çapında giderek değişen WhatsApp seneye tamamen değişerek sosyal medya olma yolunda ilerleyeceğe benziyor.

27 Aralık 2016 -Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR