Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınav giriş yerleri açıklandı

Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınav giriş yerleri

BÜYÜT

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'ne bağlı Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencileri için ilk dönem sınav giriş yerleri belli oldu. Peki AÖL ilk dönem sınavı ne zaman yapılacak? İşte merak edilenler...

AÖL 1. DÖNEM SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU

Açık Öğretim Lisesi'nde eğitimine devam eden öğrenciler için 1. dönem sınav giriş yerleri belli oldu. Adaylar, sınav giriş yerlerini MEB'in http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ internet adresinden öğrenebilecekler. AÖL 1. dönem sınav giriş yerleri bugün (3 Ocak 2017) adayların erişimine açıldı.

AÖL SINAV GİRİŞ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL öğrenci giriş ekranında öğrenci numarası ve şifre ili giriş yaptıktan sonra ekrana gelen sayfada sol tarafta yer alan "Sınav Giriş Belgesi"'ne tıklayın. Daha sonra açılan pencerede 'Yazdır' kısmına tıklayıp sınava nerede gireceğinizi öğrenebilirsiniz.

SINAV BU HAFTA SONU YAPILACAK

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencileri için 2016-2017 eğitim öğretim yılı ilk dönem sınavı 07-08 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu sınavın sonuçları 30 Ocak 2017 tarihinde açıklanacak.

Açık Öğretim Ortaokulu 1. dönem sınavı ise 8 Ocak Pazar günü yapılacak.

03 Ocak 2017 - Eğitim


Anket

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Coca-Cola fabrikası açmasını nasıl karşılıyorsunuz?


YÜKLENİYOR