Lumia serisi bitti, Surface Serisi geri geliyor!

Microsoft, Lumia serisi ile ilgili radikal bir karar alarak satışların iptal edildiğini açıkladı. ABD pazarına giriş yapan Microsoft,Windows işletim s...

Microsoft, Lumia serisi ile ilgili radikal bir karar alarak satışların iptal edildiğini açıkladı. ABD pazarına giriş yapan Microsoft,Windows işletim sistemine sahip Lumia modellerini piyasadan çekiyor. Piyasada hedeflerini bir türlü tutturamayan Microsoft, Lumia serisini ABD’deki mağazalarında satışını iptal edildiğini açıkladı.

İngiltere mağazasında geçtiğimiz ay itibariyle tüm Lumia serisinin tükendiği ve artık yeni üretim yapılmadığı için satışının iptal edildiği açıklayan Microsoft,  aldığı ile artık ABD’deki satışlarını da iptal etti. Şirketin bu kararı almasında yüksek indirim oranları ile kullanıcıların daha fazla ilgi göstermesi sağlanan telefonlar, Lumia Serisinin sonu oldu.

Microsoft’un bundan sonraki serisi Surface !

Peki, bundan sonra Microsoft hangi telefon serisiyle devam edecek? Microsoft piyasaya sunulacak yeni modeller için Surface adının kullanılması ve bu seriye başlanması bekleniyor. Microsoft, Windows 10 işletim sistemi ile birlikte çok daha güçlü bir hale gelirken bu avantajını kullanmak istiyor.

03 Ocak 2017 - Teknoloji


Anket

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Coca-Cola fabrikası açmasını nasıl karşılıyorsunuz?


YÜKLENİYOR