Elektronik Sigara ile Sigarayı Bırakın

Elektronik sigara dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmış ve olumlu sonuçlar vermiş bir sigara bırakma yöntemidir.

·         Sigara bağımlısı mısınız?

·         Sigarayı bırakmak mı istiyorsunuz?

·         Sigarayı bırakamayacağınızı düşünüp bari azaltsam mı diyorsunuz?

·         Her yöntemi denediniz ama bir türlü sigarayı bırakamadınız mı?

·         Sigaranın olumsuz etkilerinden bıktınız mı?

·         Ben her şeyi denedim, sigarayı bırakmam imkansız mı diyorsunuz?

Durun! Pes etmeyin; kendinize ve sevdiklerinize bir şans verin!

Elektronik sigara dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmış ve olumlu sonuçlar vermiş bir sigara bırakma yöntemidir. Avrupa ülkelerinde pek çok kişinin sigarayı bırakmasında etkili olmuş yeni nesil sigara bıraktırma yöntemi olan elektronik sigara ülkemizde de bir hayli kullanıcı tarafından denenmiş ve başarıya ulaşmalarını sağlamıştır.

Gerçekten sigara içiyor hissi veren ancak sigaranın olumsuz içeriklerinden arındırılmış elektronik sigaranın en önemli kısmı dolum sıvısıdır. Dolum sıvılarında farklı markalar mevcuttur; ancak kullanıcıların en çok tercih ettiği ve şiddetle önerdiği dolum sıvısı avantajları ve ekonomik sizlere sunuluyor.

Ürün Özelliklerimiz Nelerdir?

Ürünümüz diş sararması, kötü koku gibi özelliklere sahip olmadığından dolayı her yerde güvenle kullanılabilir.

Zifir, karbon monoksit gibi sigarada bulunan kanserojen maddeleri içermez, farklı nikotin seviyelerine sahiptir. Bu nikotin seviyeleri;

·         Düşük nikotin

·         Orta nikotin

·         Sıfır nikotin seviyesi olarak üretilmektedir. Kullanıcılar normalde sigara içme yoğunluklarını göre orta veya düşük nikotin seviyesinden başlayarak sıfır nikotine doğru azaltırlar. Sıfır nikotin seviyesindeki bir kullanıcının nikotin bağımlılığı sona ermiş demektir.

Ürünlerimiz farklı aromalarda ve farklı boyutlarda üretilmiştir; bu nedenle size uygun olan ürünümüzü seçmenizi ve sigarayı bırakma serüveninize keyifle devam etmenizi öneririz. Muhteşem elektronik sigara likit ürünlerimizle öfke nöbetleri yaşamadan ve strese girmeden kolayca sigarayı bırakabileceksiniz.

Ürün İçeriği

E-likit ürünlerimiz bitkisel gliserin, telepatik nikotin ve doğal aroma esansları içerir. Ürünlerimiz asla zifir ve karbon monoksit içermez. Güvenle kullanılabilir, ekonomiktir ve sigara bıraktırma etkisi son derece yüksektir. Kullanıcıların %70’inden fazlası elektronik sigara likitlerimiz sayesinde sigarayı bırakmıştır.

Gelin, aramıza siz de katılın. E-likit fiyatları ve ürün çeşitlerimiz hakkında web sitemizden veya çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

05 Ocak 2017 - SağlıkYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR