Türkiye’nin en itibarlı sağlık markası MEDİPOL

Marketing Türkiye ve Akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin kazananları belli oldu.

Medipol, 2016 yılının sağlık sektöründeki en itibarlı marka seçilerek “The One Awards” ödülünü kazandı. Bu yıl 38 kategori üzerinden değerlendirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde saha araştırması tamamlanarak ilk beşe kalan markalar belirlendi. Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeler sonucunda 38 sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları belirlendi.

ÖNEMLİ BİR REFERANS MERKEZİ

Sağlık sektöründe itibarını artıran marka olarak ödüllendirilen Medipol, Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip sağlık grubu olarak biliniyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarıyla dikkat çekiyor.

“HEDEFİMİZ DÜNYA”

Törende Medipol Eğitim Sağlık Grubu adına ödülü alan, Medipol Üniversitesi Hastanesi Medikal Direktörü Prof. Dr. O. Gazi Yiğitbaşı, yaptığı konuşmada “Türkiye’de öne çıkan bütün markalar gibi biz de Medipol grubu olarak sadece 75 milyon ülkemiz insanına değil aynı zamanda 300 milyona yakın nüfus içeren bölge ülkelerine de hizmet etme hedefindeyiz. Bu açıdan bakıldığında bölge barışının ne kadar önemli olduğu açıktır” dedi.

11 Ocak 2017 -Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR