Türkiye’nin bekası için İncirlik kapatılsın!

Türkiye’yi sarsan kanlı 15 Temmuz darbesinde her yol İncirlik Üssü’ne çıktı. Amerikalılarla işbirliği yapan, sığınma isteyen Türk komutan Van, tutuklandı. İncirlik’in darbeci olduğunu devletin bakanları söyledi. Günlerce yazıldı. Ancak İncirlik hâlâ orada fitne üretmeye devam ediyor.

80 milyon Anadolu insanı siyasi iradeden İncirlik’in kapatılmasını bekliyor!  Bekliyor, hem de ülke;  Suriye ve Irak’a dönmeden bekliyor. Hem madem ABD’nin Türkiye’de İncirlik’i varsa, Türkiye’nin neden ABD Indiana’da bir askeri üssü yok! Terör örgütü ile Çekiç Güç, dolayısıyla ABD arasındaki ilişkiden söz ederken, acaba İsrail’in “Kürt bağlantısı” PKK’ya, hatta Çekiç Güç’e kadar uzanıyor muydu? Belki de! Ancak bu bağlantı Amerikalılar için nedense bir tabuydu! 12 Temmuz 1991 tarihinden itibaren Adana İncirlik Üssüne 1862 askerle yerleşen Çekiç Güçle ilgili olarak Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Meclis Grup toplantısında, “Çekiç Güçte Yahudi askerler var. PKK’ya yardım ediyorlar. İşte fotoğrafları!” deyince kıyamet kopmuştu. Turan Yavuz’un, “ABD’nin Kürt Kartı” kitabında anlattığına göre; Washington’daki Türk Büyükelçiliğini arayan dönemin ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi, karşısındaki Türk diplomata küstahça bir öneri getirmişti.

NİÇİN ERBAKAN’I, 10 BİN METREDEN ATMAK İSTEDİLER?

“Çekiç Güç”e dâhil birçok Amerikalı asker var. Sayın Erbakan’a söyleyin, Çekiç Güç’e bağlı bütün askerlerimizi incelesin. İçlerinde Musevi asıllı tek bir asker bulursa, biz o askeri bir helikoptere bindireceğiz ve 10 bin metreden aşağıya atacağız. Ancak Çekiç Güç’e bağlı Amerikalı askerler arasında Musevi asıllı bulamazsa, o zaman kendilerini bir helikoptere koyacağız ve 10 bin metre aşağıya atacağız!” Ellerinden gelse atacaklardı da! Erbakan’ın suçu, PKK terörünün hamisinin, İsrail olduğunu ifşa etmesiydi!

ERBAKAN: ÇEKİÇ GÜÇ İŞGAL KUVVETİDİR, İKİNCİ SEVR’DİR. DERHAL GÖNDERİLSİN!

Milli Görüş Lideri ve Refah Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 1994 yılında Çekiç Güç’e karşı TBMM’den haykıran tek liderdir. İşte milletin bugün de yapılmasını beklediği Erbakan’ın o çıkışı: “Bunlar Kuzey Irak’ta Bushistan kuruyor.16 tane Kilise teşkilatı orayı Hristiyanlaştırmak için canla başla çalışıyor. Kendi planlarını yürütüyor. İşte Çekiç Güç dediğiniz budur. İkinci Sevr gücüdür. Şimdi üç gün sonra bu hükümet çıkacak, “Efendim Çekiç Güç’ü 6 ay daha uzatalım.” diyecek. Neden? Ağabeyleri böyle emrediyor. Allah’tan korkun, bu kadar şehid sizi çarpar. Çekiç Güç bu ülkede durdukça siz ne bağımsızlıktan bahsedebilirsiniz. Ne bu ülkede milli bir menfaati koruyabilirsiniz. Bu bizim bütün haysiyetimizi kıran bir güçtür. Şahsiyetli politikanın ilk yapacağı iş, bu gücü geldiği yere göndermektir.”

Ahmet YAVUZ- Ahmet AÇIKAY

11 Ocak 2017 -Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR