Metroda Reina katliamcısı alarmı

Bağcılar Metro istasyonunda metro istasyonunda Reina katliamcısı alarmı

İstanbul'un ünlü eğlence mekanı Reina'da 39 kişinin hayatını kaybettiği, 65 kişinin de yaralandığı terör saldırısını düzenleyen terörist Abdulgadir Masharipov'un, Bağcılar Metro istasyonunda görüldüğü ihbarı üzerine polis metroyu kapattı. Metro istasyonunda polisin arama çalışması devam ediyor.

İhbar üzerine metro seferleri durduruldu, Kirazlı durağı kullanıma kapatıldı. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevkedilirken, polisin istasyon ve çevresindeki aramaları sürüyor.

Ortaköy'deki eğlence mekanına yönelik saldırıyı gerçekleştiren teröristin metro istasyonunda görüldüğü ihbarı üzerine, polis tarafından çalışma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, Ortaköy'deki saldırıyı düzenleyen teröristin Otogar'daki metro durağında görüldüğü ve Kirazlı yönüne giden metroya bindiği yönündeki ihbar üzerine, polis ekipleri harekete geçti.

Ekipler, söz konusu eşkale uyan şüpheliyi bulmak için metro istasyonlarında çalışma başlattı.

MARMARAY VE YENİKAPI DA TUTULDU

Yılbaşı gecesi Reina'da 39 kişinin öldürülmesi ve 65 kişinin de yaralanması olayının zanlısı Abdulgadir Masharipov'un, önce Bağcılar metrosunda görüldüğü ihbarı yapıldı. Daha sonra Marmaray'da ve Yenikapı metro istasyonunda alarma geçen polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı görüldü.

Saldırganın Bağcılar metro istasyonunda görüldüğü ihbarı üzerine polis alarma geçti. Bağcılar Metro istasyonunda görüldüğü ihbarı üzerine polis metroyu kapattı. Metro istasyonunda arama yapıldı. Yılbaşı gecesi Beşiktaş Ortaköy'deki ünlü gece kulübünde 39 kişiyi öldüren saldırganın metro istasyonunda görüldüğü ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti. Marmaray'da ve Yenikapı metro istasyonunda alarma geçen polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı görüldü.

GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KAPATILDI

Yılbaşı gecesi Ortaköy'deki ünlü gece kulübünde 39 kişiyi öldüren saldırganın Bağcılar'da metro istasyonunda görüldüğü ihbarı polis ekiplerini alarma geçirdi. İhbar üzerine metro istasyonlarına özel harekat polisleri sevk edildi. Marmaray ve Yenikapı metrosunda yoğun güvenlik önlemi alan polis ekipleri vatandaşların çantalarını ve üzerlerini aradı. Her ihtimali değerlendiren polis ekipleri metroların tüm girişlerini ve çıkışlarını kontrol altına aldı.

11 Ocak 2017 - Gündem


Anket

Milli Eğitim sistemini yeterli görüyor musunuz?


YÜKLENİYOR