Antalya’da vahşi cinayet

ANTALYA’NIN Elmalı ilçesinde engelli çocuğuyla birlikte yaşayan kadın, evine giren kişi ya da kişilerce öldürülürken, engelli çocuk ise feci şekilde darp edildi.

ANTALYA’NIN Elmalı ilçesinde engelli çocuğuyla birlikte yaşayan kadın, evine giren kişi ya da kişilerce öldürülürken, engelli çocuk ise feci şekilde darp edildi. Edinilen bilgiye göre, Elmalı ilçesinde eşinden ayrı 8 yaşındaki oğluyla birlikte yaşayan ve geçimini yaşlı bir kadına bakarak sağlayan 38 yaşındaki Ayşe Borazan’a 2 gün boyunca ulaşamayanlar polisi arayarak ihbarda bulundu. Eve gelen polis, kapının açılmaması üzerine Cumhuriyet Savcılığından alınan izinle kapıyı kırarak içeri girdi. Eve giren polis, Ayşe Borazan ile 8 yaşındaki engelli oğlu B.K.S.’yi kanlar içerisinde yerde buldu. Eve gelen sağlık ekipleri Ayşe Borazan’ın hayatını kaybettiğini belirlerken, baygın halde bulunan B.K.S. ise yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla önce Elmalı Devlet Hastanesi’ne, oradan da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

“Seni doktora götürüp iyileştireceğiz”

Baygın halde bulunan B.K.S.’nin ise yakınlarına “2-3 kişilerdi. Seni doktora götürüp, iyileştireceğiz dediler” şeklinde olayı anlattığı öğrenildi. Darp sonucu hayatını kaybettiği belirtilen Ayşe Borazan’ın cenazesi kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Otopsinin ardından yakınları tarafından alınan Borazan’ın cenazesi geçtiğimiz Salı günü Elmalı ilçesinde toprağa verildi.

17 Şubat 2017 -


Anket

Milli Eğitim sistemini yeterli görüyor musunuz?


YÜKLENİYOR