Beyanname verme süresi uzalatıldı

Maliye Bakanlığı, "Muhtasar Beyannameler", "Damga Vergisi Beyannameleri" ve "Katma Değer Vergisi Beyannameleri"nin verilme s&uu...

Maliye Bakanlığı, "Muhtasar Beyannameler", "Damga Vergisi Beyannameleri" ve "Katma Değer Vergisi Beyannameleri"nin verilme sürelerini uzattığını açıkladı.

Maliye Bakanlığından yapılan açıklamada, 24 Nisan 2017 günü sonuna kadar verilmesi gereken muhtasar beyannameler, Damga Vergisi beyannameleri ve Katma Değer Vergisi beyannamelerinin verilme sürelerinin 26 Nisan 2017 Çarşamba günü sonuna kadar uzattı.

Aynı zamanda, 25 Nisan 2017 günü sonuna kadar verilmesi gereken Kurumlar Vergisi beyannamelerinin verilme sürelerinin ise 2 Mayıs 2017 Salı günü sonuna kadar uzatıldığı kaydedildi.

2 Mayıs 2017 günü sonuna kadar oluşturulması ve imzalanması gereken e-defterlerin oluşturulma ve imzalanma süresi ile aynı sürede Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemine yüklenmesi gereken 'elektronik defter beratları'nın yüklenme süresi ise 31 Mayıs 2017 gününe çekildi.

20 Nisan 2017 - EkonomiYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR