Filistinlilere uygulanan trafik cezası: Ölüm

Batı Şeria’da bir Filistinli, duran otobüse çarptığı gerekçesiyle olay yerinde Siyonistler tarafından infaz edildi.

Beytullahim’in güneyinde yaşanan olayda Filistinli bir genç, otobüs durağında duran bir otobüse arkadan çarptığı gerekçesiyle kurşuna dizildi ve ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehid oldu.

Siyonist rejim polisi tarafından yapılan açıklamada söz konusu Filistinlinin bir İsrailliye çarpıp kaçmaya çalıştığı iddia edilirken olayla ilgili olarak Filistin basınında yayınlanan görüntülerde Filistinli gencin duran bir otobüse arkadan çarptığı ve kaçma ihtimalinin olmadığı vurgulandı.

Filistin yönetimi sağlık bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 21 yaşındaki Musa Meşhur Meşahere adındaki Filistinli gencin Siyonistlerin kurşunları sonrasında kaldırıldığı hastanede şehid olduğu açıklandı.

Siyonist rejim medyasında yer alan haberlerde ise Filistinli gencin Kudüs intifadası çerçevesinde düzenlenen operasyonlara bir yenisini eklediği ve bir İsrailliye çarpma girişiminde bulunduğu ileri sürüldü. Filistinli gencin bir otobüse çarpması ile neticelenen olayda herhangi bir İsraillinin yaralanmamış olması Siyonistlerin bu iddiasını çürütür nitelikte.

Siyonistler, 2015 yılının Ekim ayında başlatılan Kudüs intifadası operasyonları karşısında adeta korku dünyasında yaşıyorlar ve Filistinlileri gördükleri yerde öldürmek istiyorlar. Yaşanan bu olay, Siyonistlerin içinde bulunduğu korkuyu gözler önüne seriyor. Filistinli bir gencin trafik kazası yapmasına bile tahammül edemeyen Siyonistlerin, trafik kazasını bir saldırı olarak algıladığı ve Filistinli genci ölüme mahkum ettiği anlaşılıyor.

KUDÜS HABER

20 Nisan 2017 - Dünya


Anket Milli Eğitim sistemini yeterli görüyor musunuz?

YÜKLENİYOR