Hiçbir partinin rakibi değiliz

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı, aylık olağan divan toplantısını gerçekleştirdi. Saadet Partisi’nin Küçükköy’de bulunan konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın katıldı. Toplantıda konuşan Aydın, “Biz Saadet Partisi olarak hiçbir partinin rakibi değiliz hiçbir partiyi de yıkmaya çalışmıyoruz. Saadet Partisi, bütün partilerin, bütün liderlerin ve herkesin huzuru, mutluluğu saadeti için var” diye konuştu.

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı, aylık divan toplantısını, Küçükköy’de bulunan konferans salonunda gerçekleştirdi. Çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı toplantıya, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın da iştirak etti. Aydın, toplantıdaki konuşmasında şunları söyledi: “Avrupa ile hiç bir şey olmaz hükümet olarak pinpon topuna döndünüz Amerika vuruyor Rusya’ya gidip Şangay Beşlisine girmeye çalışıyorsunuz. Rusya vuruyor, Amerika’ya, Avrupa birliğine koşuyorsunuz. Ne zaman şahsiyetli bir politika izleyip İslam Birliğini kuracaksınız akan kan gözyaşı yetmedi mi? Biz Saadet Partisi olarak hiçbir partinin rakibi değiliz hiçbir partiyi de yıkmaya çalışmıyoruz. Saadet Partisi, bütün partilerin, bütün liderlerin ve herkesin huzuru mutluluğu saadeti için var.”

“SAADET PARTİSİ TÜRKİYE’NİN TEMİNATIDIR”

Toplantıda konuşan ev sahibi, Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Recep Polat, “Saadet Partisi Türkiye’nin teminatıdır ruh köküdür. Referandum sürecinde tüm fertleri ile milli bir duruş sergilemiş ötekileştirme kutuplaştırma siyasetinden kendini muhafaza ederek toplumun da takdirini kazanmıştır. bu seçimde kutuplaştırma ötekileştirme değil milli siyaset kazanmıştır sağduyulu vatandaşlarımız kazanmıştır” dedi.

21 Nisan 2017 - Gündem


Anket

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Coca-Cola fabrikası açmasını nasıl karşılıyorsunuz?


YÜKLENİYOR