Karamollaoğlu-Kılıçdaroğlu görüşmesinde neler konuşuldu?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun Saadet Partisine yaptığı ziyaret güne damgasını vurdu. Görüşme basına kapalı gerçekleşti. İçeriden alınan bilgilere göre, konuşulan bazı konular şöyle...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Balgat'taki Saadet Partisi Genel Merkezi'nde Genel başkan Temel Karamollaoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette Kılıçdaroğlu'na partisinin genel başkan yardımcısı Haluk Koç ile İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu eşlik etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referandum sonrası başlattığı tebrik turları kapsamında Saadet Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Kılıçdaroğlu burada Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. Basına kapalı görüşmenin samimi bir havada geçtiği ve Saadet Partisi'nin CHP heyetine özel bir karışımdan yapılan kahve ikramında bulunduğu öğrenildi.

"NİYE GİTTİNİZ DERLERSE KAHVE İÇMEYE DERİZ"

T24’ün haberine göre, Saadet Partisi tarafından CHP heyetine özel karışımlı bir kahve ikramı yapıldı. Saadet Partisi tarafından "Osmanlı kahvesi" şeklinde tanımlanan kahve espri konusu oldu. Kılıçdaroğlu’nun, "Bize niye gittiniz diye soran olursa bu kahveyi içmeye geldik deriz" dediği öğrenildi.

HEM GENEL BAŞKANLIK HEM REFERANDUM İÇİN TEBRİK

Bir saat süren görüşmede Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu'nu hem genel başkan seçilmesi hem de referandum sürecindeki tavırları nedeniyle tebrik etti.

UYUM YASALARI İÇİN KARAMOLLAOĞLU'NUN FİKİRLERİ SORULDU

Alınan bilgiye göre, uyum yasalarının konuşulduğu, CHP liderinin Saadet Partisi’nin uyum yasalarıyla tavrını önemsediklerini ve görüşlerini kendileriyle paylaşmasını istediği ifade edildi. Karamollaoğlu'da bir çalışma yapıldığını ve tamamlandığında iletileceğini söyledi.

CHP-MSP KOALİSYONU HATIRLANDI

Görüşmede 1974 yılında Bülent Ecevit başbakanlığında kurulan CHP-MSP hükümeti de gündeme geldi.

13 Mayıs 2017 - SiyasetYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR