Türkiye'nin En Çok Sevilen Festivali..

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK)’nın işbirliğiyle &ldquo...

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK)’nın işbirliğiyle “Çünkü hayaller uçar, sınır tanımaz” sloganıyla yola çıkan 14. Çocuk Filmleri Festivali, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’de 6 Bin çocuğun hayallerini sinema ile buluşturdu.

Ilk olarak Elazığ’dan yola çıkan ve daha sonra Bingöl ve Tunceli’deki çocuklar ile buluşan 14. Çocuk Filmleri Festivali’nde 8 gün boyunca uluslararası ödül almış film gösterimlerinin yanı sıra Stop Motion Animasyon Atölyesi, Oyunculuk Atölyesi ve Jüri Atölyesi gerçekleştirildi.

Çocukların sinemayla tanışmasını sağlayarak sinema kültürü edinmelerinde ve erken yaşta sanatsal üretim denemelerinde yol gösterici bir rol oynayan festival, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’den sonra Eylül ayında film gösterimleri ve etkinliklerle İstanbullu çocuklarla buluşacak.

T.C.

Kültür

ve

Turizm

Bakanlığı

destekleri

ve

Türkiye

Sinema

ve

Audiovisuel

Kültür

Vakfı

(TÜRSAK)’nın

işbirliğiyle

&“...

09 Haziran 2017 - Kültür-SanatYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR