Trafik canavarı hâlâ aranıyor

Trafik canavarı hâlâ aranıyor

Minik İslam ı kaldırımda ezen şehir canavarı, aradan geçen bir haftaya rağmen hala bulunamadı. Olayın kayıtlarının güvenlik kamerasında bulunmasına rağmen bir sonuç alınamaması, akla, Sarıyer Belediyesi ndeki güvenlik kameralarının ne işe yaradığı sorusunu da getiriyor.

İSTİHBARAT SERVİSİ

Annesi Zümral Başaran la birlikte yürürken, kaldırıma çıkan bir kamyonet tarafından ezilen ve olay yerinde ölen İslam Başaran ı (7) ezen araç hâlâ bulunamadı. Polisin pek çok özelliği belirlenmiş olan aracı bu zamana kadar bulamaması şaşırtıcı bulunuyor. Sarıyer de geçtiğimiz hafta Cumartesi akşamı gerçekleşen kazada oğlunu kaybeden baba Burhan Başaran, Sarıyer Belediyesi nin yola bakan güvenlik kamerası tarafından tesbit edilen kamyonetin ve sürücüsünün bir an önce yakalanmasını istiyor. Kaza anında kaldırımda 150 metre kadar giderek İslam Başaran a çarpan ve hiç fren yapmayan kamyonetin, ilkokul 1. sınıf öğrencisi Başaran ı 50 metre sürüklediği belirtiliyor. Kamyonet ve sürücüsü olay sonrası kayıplara karışırken modeli, rengi ve markası belirlenen aracın bu zaman kadar bulunamaması tepkilere sebep oluyor.

Parliament mavisi Nissan Skystar

Kaza anında içinde 2 si kadın 4 kişinin bulunduğu kamyonet, Sarıyer Belediyesi nin yola bakan güvenlik kamerasına yakalandı. Polisin tespitlerine göre aracın 2001 model, parliament mavisi, orijinal Amerikan jantlı, Nissan Skystar olduğu belirtiliyor. Bir iddiaya göre, kamyonetin plakasının harf bloğu ?ATS den oluşuyor. Polisin olayla ilgili araştırmalarının sürdüğü belirtiliyor.

03 Haziran 2005 - Gündem


Anket

Milli Eğitim sistemini yeterli görüyor musunuz?


YÜKLENİYOR