İslama ve Diyanet'e saldırmak için mide bulandıran alçak provokasyon! Gerçek ortaya çıktı...

İslam'ı ve Diyanet İşleri Başkanlığı'nı hedef almak için sosyal medyada çirkin bir provokasyona imza atıldı. Olay tüm kesimlerin tepkisini çekerken gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

Sosyal medyada belirli bir kesim tarafından Brezilya'da yaşayan hasta bir çocuğun 2016 yılında hastanede çekilmiş bir fotoğrafı kullanılarak akılalmaz alçak bir algı operasyonu yapılmak istendi ancak fotoğrafın gerçeği anında ortaya çıktı. Gerçeğin ortaya çıkmasından sonra sosyal medyada bu hareket büyük tepkilere neden oldu.

MİDE BULANDIRAN YALAN!

Karaciğer hastası olan ve karnı hastalıktan dolayı şişmiş olan Brezilyalı küçük kızın fotoğrafını kullanan provokatörler bu olayı, ''Bolu'da 8 aylık hamile kız'' diye sosyal medyada servis ettiler.

AHLÂKSIZLIKTA SINIR TANIMADILAR

Geçirdiği hastalıktan dolayı karnı şişen küçük kızın fotoğrafını Diyanet'e ve İslam'a saldırmak için kullanan provokatörlerin bu iğrenç yalanı ile birlikte rezilliğin ve ahlaksızlığın ne seviyeye gelmiş olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİLDİ

Sosyal medyada gözü dönmüş provokatörlerin, Brezilyalı küçük kızın 2016'da bir yardım çığlığı olarak yayınlanmış bu fotoğrafı kullanarak yapmış olduğu iğrenç girişim büyük bir tepki gördü.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın da bugün sosyal medya hesabından Hucurât Suresi'nin 6. ayetini paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

08 Ocak 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

11

Zeki Yalcin - Benim bi arkadasim bir hocayı biraz sıkıştirmış. Hoca da kurtulmak için evet Ülkücüler sövebilir demiş.

Bu haberi yapanları o arkadasa dedim.

Meraklanmayin....

Yanıtla . 0Beğen 15 Ocak 21:10
10

Onlara Mubah - Okulun tuvaletinde doğum yapan çocuklar oldu mu, olmadı mı? çocuk pornosundan rahatsız olmayan şerefsizler islamdan rahatsız oluyor. parklarda bile rezalet diz boyu, Ama ondan son derece memnunlar. kendileri yaparsa "cinsel özgürlük" oluyor.

Yanıtla . 1Beğen 15 Ocak 13:32
08

Yigit - okullar rezil bir halde.. gençlik rezil bir halde.. kumar faiz zina hadsafhada.. Senin görevin ne diyanet ne iş yaparsın sen..

Yanıtla . 6Beğen 14 Ocak 08:47
07

Beylerbeyi - Yalandan Sosyal medya tepkisine ihtiyac yok. Devletin bu ahlaksizlari derdest etmesine ihtiyac var...

Yanıtla . 9Beğen 13 Ocak 11:20
06

Hacı Güven - Diyanet İşleri Başkanlığının eksikliğini varsa yanlışlıklarını edeblice eleştirmek başkadır, Diyanet işleri Başkanlığı şahsında İSLAM Dinine Kur'an a kırsala alçakça haince edebsizce kahbece kalleşçe saldırmak çok farklıdır bunları yapanlar yazanlar bir avuç azınlık dönmesi cibilliyetleri kanları genetiği DNA ları kumaşları bozuk dinsiz ateist Siyonist evangelist emperyalist ruhlu sapık inançlı kimselerdir guruplardır Diyorum

Yanıtla . 7Beğen 09 Ocak 13:31
05

Sadi̇k Coban - ALLAHİM OZALİM İNSANLARA İSLAM AHLAKİ NASİP ETSİN Ve İSLAM'I YAŞAMAK NASİP ETSİN

Yanıtla . 11Beğen 09 Ocak 09:06
04

Ahmet - Bu yalan haberi kimlerin yaptığını da yazın ki, tarihe not düşülsün. Aynı fasıklar yine bir haber getirirse inanma gafletinr düşmeyelim...

Yanıtla . 10Beğen 08 Ocak 22:44
03

Samet - Ahlaksız herifler yalan söyliyerek islama hakaret etmeye calisiyorlarh

Yanıtla . 16Beğen 08 Ocak 18:15
02

Fatih - İslam'ın sınırları bellidir. Bu sınırlara bile bile iğrençlik diyen dinden çıkmıştır.

Yanıtla . 18Beğen 08 Ocak 18:03
01

Elma Ilhami - Müslümanlar biraraya gelmesse olacaģi budur

Yanıtla . 9Beğen 08 Ocak 17:51
09

Birlikiçin - @Elma Ilhami 01 nolu yoruma cevabı: Muslumanlarin bir araya gelmesi kalabaliktan baska bir sey dehildir. müslümanların biran önce ALLAHIN İSTEDIGI ŞEKİLDE YAŞAMASI VE NESILLERINI YETİŞTİRMESİ GEREKİR bence.ALLAH BU MİLLETİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN

Yanıtla . 2Beğen 14 Ocak 14:24
Anket İİT'nin Filistin'in başkentini Doğu Kudüs olarak kabul etmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

YÜKLENİYOR