Yarın akşam şeytan evleniyor

Yarın akşam şeytan evleniyor

Muhterem Müslümanlar!

Bugün sizlere çok önemli ikaz ve nasihatlarda bulunuyoruz. Ülkemiz sınırları içindeki bütün camilerde Müslümanlar bu ikaz ve nasihatlara muhatap olacaklar.

Müslümanlar! Yarın akşam şeytanın düğün günüdür. Şeytan kendine tapınanlarla evlenecek. Dünyadaki bütün insanlar (istisnaları hariç) bu düğünde bir ve beraber olup Allah‘a isyanda birleşecekler. Topluca isyan edecekler.

Bizler sizleri ikaz ediyoruz: Sakın ha bu isyankarlarla birlikte olmayın. Şeytanı sevindirmekte melanet işleyenlerle birleşmeyin. Toplu bir helak olabilir. Ebedi cehennemde kalmak gibi bir helakın tam ortasında kalabilirsiniz.

Aynı günahlar yıl boyu işleniyor ama birlikte bu ikazlar yapılmıyor. Neden? Çünkü isyan birlikte olmuyor. Bu gecede yılbaşı hezeyanıyla toplu bir birliktelikle isyan ediliyor. İkazımızın önemi bundan dolayı önem arzediyor.

Eğleniyoruz diyorlar; eğlenmek tepişmek değildir.

Ölümü unutmayın. İsyan halindeyken ölürseniz cehenneme yuvarlanırsınız. Ebedi helakinizi başlatmış olursunuz.

Muhterem Müslümanlar!

Kumar oynamayın. Milli Piyango ve benzeri yöntemler kumardır. Kumar haramdır. Piyangodan çıkan da haramdır. Zararı nesiller boyu devam eder. Çocuklarınıza, torunlarınıza kıymayın. Acıyın onlara. Piyango vurursa cami yaptıracağım diyorlar. O para ile yapılan camide namaz kılınmaz. O para ile hela bile yapılmaz. Kimse kendini kandırmasın.

Yılbaşı diye özel yemek yenmez. Hindiyi o gece yiyenler ahirette zakkum yerler.

Yılbaşıdır bakalım televizyonda ne var diye televizyonlarınızı açmayın. Açarsanız o rezaletleri evinizde işletmiş olursunuz. Hangi Müslüman evinde karı oynatabilir. Bu tuzağa sakın olaki düşmeyin.

Gayrimüslimlerin adetlerine, eğlencelerine bizim toplumumuz daha çok sahip çıkmaktadır. Bu, Batı‘ya olan hayranlığın alametidir. Birtakım kendini bilmezler kendi öz kültürünü, medeniyetini, irfanını inkar edecek kadar yollarını kaybetmişlerdir.

Roma‘da verilecek "Noel ayini"ni 36 Hristiyan ve müşrik ülke aynı anda naklen yayınlayacaklar. Bu işin sonu nereye varacak bakalım.

Muhterem Müslümanlar!

Yılbaşı diye birçok müessese eşantiyon adı altında hediyeler verecek. Bunları almak da kullanmak da caiz değildir. İmam-ı Rabbani hazretleri diyor ki:

".... Gayrimüslimlerin kutsal sayılan günlerinde adet olan hediyelerle hediyeleşmek küfrü gerektiren şeylerdir. ..." (Mektubat: C/4. Syf: 55

Noel Baba gününde gayrimüslimlere ayak uydurmak küfrü gerektirir; onlardan sakınmak icap eder. (Halil Gönenç, Fetvalar: C/2. Syf: 21. İlk baskı)

Müslümanlar müslümanca yaşamalıdırlar. İslamiyet hurafelere karşıdır. Yılbaşı melaneti de bir hurafedir. Miladi yılbaşı Türkiye için milli bir afet iğrenç bir hurafedir.

Muhterem Müslümanlar!

31 Aralık tarihi bizim için büyük mana ifade eder. O gün Mekke fethedilmiştir. 31 Aralık‘ta bizler Mekke‘nin fethedilişinin yeni bir yıldönümünü kutlayacağız. Bugün münasebetiyle mıntıkamızda düzenlenen programlara katılalım. Bu coşku ve heyecanı hep birlikte yaşayalım...

29 Aralık 2011 - GündemYorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Belediye başkanlarının istifa süreçleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YÜKLENİYOR