Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı'nda 14. gününde ezgi sanatçısı, Müzik ve Sinema Derneği (MÜSİDER) Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Karaburç'tan destek geldi. Karaburç'un seslendirdiği "Beklemesinler" eserinin sözleri Bayram Bozyel'e müziği ise Yusuf Karaburç'a ait. milligazete.com.tr'ye konuşan Karaburç, Beklemesinler eserini Afrin'de mücadele eden Mehmetçik başta olmak üzere ve tüm şehitlere ithaf ettiğini söyledi. YouTube ve dijital platformlarda yayınlanan eserin klibinde Zeytin Dalı Harekatı'na dair görüntülere yer verildi. Eser, kısa sürede dinleyecilerden büyük beğeni topladı.İşte o eser ve sözleri;

Bir gece ansızın çıktık biz yolaHedef Kızıl Elma dillerde duaAnt içtik Kur'an'a Şanlı BayrağaVazgeçmeyeceğiz Beklemesinler.Söz olsun Şüheda Aziz EcdadaVazgeçmeyeceğiz Beklemesinler.Sil göz yaşını ağlama anaBak duruyor elimde yaktığın kınaYakışır mı dönmek hiç kahramanaVazgeçmeyeceğiz Beklemesinler.**Sil göz yaşını ağlama anaBak duruyor elimde yaktığın kınaYakışır mı dönmek hiç kahramanaVazgeçmeyeceğiz Beklemesinler.(Düğünümde davul çalmadan aslaVazgeçmeyeceğiz Beklemesinler.)

**Gözüm yok malda ne de topraktaAfrin'de,Münbiç'te, Türkmen Dağı'nda Dönmem kurşun dökmeden hudutlarımdaVazgeçmeyeceğiz beklemesinler.(Tek Vatan Tek Bayrak Millet UğrundaVazgeçmeyeceğiz Beklemesinler.)

**

Yuva kurduk biz Zeytin Dalı'ndaBarışa Güverciniz Kartal düşmanaÖmer Halisdemir bak yanımızdaVazgeçmeyeceğiz beklemesinler.(Kahramanlar Bitmez benim yurdumdaVazgeçmeyeceğiz beklemesinler.)

Söz: Bayram Bozyel Müzik: Yusuf Karaburç